aktualności

02 lis 2019 | 00:17

Już jutro zagramy w Sport Arenie

3 listopada (niedziela) o godzinie 17:00 Grot Budowlani Łódź podejmą w łódzkiej Sport Arenie zespół KS Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Będzie to spotkanie rewanżowe bowiem od meczu z Pałacankami inaugurowaliśmy sezon 2019/2020. Mecz ten był pełen emocji i zwrotów akcji, a o jego rozstrzygnięciu musiał zadecydować tie-break. Zwyciężyła nasza drużyna i nieprzerwanie od czterech spotkań nie ma na swoim koncie żadnej porażki. Jak będzie tym razem? Czy uda nam się podtrzymać zwycięską passę? Przekonamy się już jutro!
28 paź 2019 | 07:09

Stolica zdobyta

W meczu 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, Grot Budowlane Łódź zagrały na wyjeździe. Nasz zespół w trzech setach, do 23, 17 i 13 punktów pokonał Wisłę Warszawa. Statuetka MVP dla najlepszej zawodniczki spotkania trafiła w ręce naszej libero, Marii Stenzel.
28 paź 2019 | 07:00

Derby Łodzi dla nas!

Pierwszy mecz derbowy w sezonie 2019/20 padł łupem Grot Budowlanych Łódź. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza pokonały mistrzynie Polski 3:1 (20:25, 25:23, 25:23, 25:23). Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana nasza atakująca, Anastasiya Kraiduba. Staysi w pojedynku z ŁKS-em zdobył aż 35 punktów.
22 paź 2019 | 00:26

Sieć restauracji dołącza do Grot Budowlanych

Miło nam poinformować, że sieć restauracji dołącza do grona partnerów naszego klubu. Są to dobrze znane łodzianom miejsca:
21 paź 2019 | 05:35

Derby Łodzi już w środę

W środę, 23 października czeka nas siatkarskie święto Łodzi. Po przeciwnych stronach siatki staną dwie łódzkie drużyny - Grot Budowlani oraz ŁKS Commercecon. Będzie to pojedynek Mistrza z Wicemistrzem Polski. Początek meczu o 20:30. Transmisja na kanale Polsat Sport.
20 paź 2019 | 03:16

Trzy punkty zostają w Łodzi!

W meczu 2. kolejki, rozgrywanym w Sport Arenie, Grot Budowlane Łódź pokonują zespół Energa MKS Kalisz w trzech setach!