aktualności

01 paź 2010 | 23:37

Tie-break dla Japonek

Mecz miał bardzo wyrównany przebieg. W drużynie Organiki Budowlanych Łódź tym razem nie wystąpiły reprezentantki Polski - Karolina Kosek oraz Katarzyna Zaroślińska, które trenują już z reprezentacją. Dodatkowo zabrakło Luany de Pauli (uraz kolana). W pełnym składzie wystąpiła za to bardzo silna japońska drużyna Denso Airbees. Dla Japonek było to już drugie zwycięstwo w Turnieju - wczoraj pokonały one Galatasaray Stambuł również 3:2.
01 paź 2010 | 06:40

Porażka z Mistrzem

Mecz rozegrany w ramach XX Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej był dla naszej drużyny pierwszym spotkaniem z drużyną z najwyższej półki. Widać było wyraźnie, że siatkarki Mistrza Polski są na innym etapie przygotowań i mają już za sobą kilka sparingów. Dla nas ważniejsze były aspekty szkoleniowe. Do Bielska-Białej pojechaliśmy autokarem w dniu meczu i przed spotkaniem drużyna odbyła jeszcze jeden trening. Ważne było dla nas to, aby każda z zawodniczek spędziła na boisku podobny okres czasu. Jutro czeka nas kolejne spotkanie w ramach Turnieju - o godzinie 12:00 zagramy z japońską drużyną Denso Airbees. Do meczów podchodzimy na spokojnie, jako do kolejnego etapu przygotowań do sezonu. - Marcin Chudzik - Prezes Zarządu Organiki Budowlanych Łódź
29 wrz 2010 | 04:28

Terminarz turniejów towarzyskich

 
28 wrz 2010 | 06:37

W pełnym składzie w Bielsku-Białej

Oprócz naszych siatkarek w Turnieju wezmą udział drużyny:
28 wrz 2010 | 03:53

Joanna Mirek kapitanem Organiki Budowlanych

Joanna Mirek w sprawowaniu funkcji kapitana zastąpi swoją koleżankę z mistrzowskiej Reprezentacji Polski - Małgorzatę Niemczyk, która zakończyła karierę. Po wyborze nowa kapitan drużyny podkreślała znakomitą atmosferę panującą w drużynie, która pozwoliła jej szybko zaaklimatyzować się w nowym miejscu.
25 wrz 2010 | 08:10

Wiesław Popik: Mamy wyjść i każdy kolejny mecz zagrać jak najlepiej

 
08 wrz 2010 | 07:55

Z wizytą w Spale

Spotkanie odbyło się po kolejnym dniu zgrupowania, na którym drużyna ciężko pracuje, trenując po dwa razy dziennie. Jak podkreślała jednak Michela Teixeira, to właśnie solidnej pracy i ciężkich treningów potrzeba na tym etapie przygotowań do sezonu.
07 wrz 2010 | 07:06

Nasze siatkarki w kadrze na Mistrzostwa Świata

Dla Katarzyny Zaroślińskiej oznacza to, że po pracowitym tygodniu na zgrupowaniu Organiki Budowlanych w Spale, siatkarka przeniesie się na zgrupowanie reprezentacji Polski do Szczyrku.
23 sie 2010 | 22:24

Nowy sezon w Hali Sportowej

Hala Sportowa przy ul. Skorupki, choć nie najnowocześniejsza, to spełnia wszystkie wymogi europejskiej federacji - mówi Marcin Chudzik, Prezes Zarządu Organiki Budowlanych. Dodatkowo we wrześniu zostanie przeprowadzony remont szatni w obiekcie. Zgodnie z deklaracjami Wydziału Sportu UMŁ po zakończeniu sezonu można spodziewać się większej modernizacji - w tym m.in. wymiany krzesełek na trybunach.
16 sie 2010 | 00:14

Rozpoczęliśmy treningi

Na pierwszym treningu, który odbył sie w Stacji Nowa Gdynia stawiło się 8 zawodniczek:
06 lip 2010 | 06:44

Sylwia Wojcieska w Organice

W poprzednim sezonie reprezentowała barwy mieleckiej Stali. Wczesniej grała m.in. w Winiarach Kalisz. Jest także reprezentantką Polski - trzecią po Karolinie Kosek i Katarzynie Zaroślińskiej w łódzkim zespole.
25 cze 2010 | 07:40

Losowanie Ligi Mistrzyń

Łodzianki trafiły do grupy D.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni