aktualności

23 gru 2013 | 03:09

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wszytskim kibicom siatkówki życzymy mnóstwo radości oraz czasu spędzonego w rodzinnym gronie. By ten świąteczny okres obfitował w same pozytywne zdarzenia i by stał się okazją do wytchnienia od codziennych obowiązków.
23 gru 2013 | 02:58

Ostatnie zwycięstwo w tym roku

W ostatnim w tym roku meczu naszej drużyny, podopieczne Adama Grabowskiego pokonały po niezwykle emocjonującym boju ekipę PGNiG Nafta Piła 3:2. Obecnie Beef Master Budowlani Łódź plasują się na siódmym miejscu w tabeli ORLEN Ligi. Już w środę, 8 stycznia kolejne spotkanie. Tym razem rywalem będzie lider rozgrywek - Chemik Police.
13 gru 2013 | 07:11

Wyjazd do Wrocławia!

Już w poniedziałek, 16 grudnia o godzinie 20:30 nasza druzyna rozegra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ORLEN Ligi. My już dziś informujemy Was, że organizowany jest wyjazd kibiców na to spotkanie! Bądźcie z nami!
12 gru 2013 | 04:48

Olga Trach: Możemy być w czołówce

Beef Master Budowlani po dramatycznym meczu przegrali z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała. Ukraińska środkowa łódzkiego zespołu nie załamuje jednak rąk i wciąż wierzy w udany sezon swojego zespołu.
10 gru 2013 | 10:08

Niewiele brakowało...przegrana z BKS-em

Po długim i ciężkim dla obu drużyn spotkaniu BKS Bielsko- Biała ostatecznie pokonał BeefMaster Budowlanych Łódź 3:2. MVP meczu została zawodniczka drużyny gości- Karolina Ciaszkiewicz. Pierwszy set rozpoczął się dosyć wyrównanie. Na pierwszą przerwę techniczną zespoły zeszły przy stanie 8:7 po świetnym ataku Natalii Nuszel. Jednak po czasie zespół gości nagle stanął, a zawodniczki drużyny gospodarzy zdobywały punkt seriami. Przy stanie 12:8 Dorota Wilk zanotowała na swoim koncie błąd przełożenia ręki przez siatkę i trener Mirosław Zawieracz poprosił o czas. Jednak na niewiele się to zdało. Świetna gra zespołu Budowlanych pozwoliła uciec im na 6 punktów (14:8), a kiedy chwilę później Helena Horka zaatakowała w siatkę szkoleniowiec BKS-u poprosił o kolejną przerwę na żądanie (15:8). Ostatecznie niemoc bielszczanek atakiem przełamała Heike Beier, a po chwili tym samym odpowiedziała Anita Kwiatkowska sprowadzając zespoły na drugą przerwę techniczną (16:9). Przy stanie 18:10 z boiska zeszła Natalia Stózik, a w jej miejsce pojawiła się Karolina Ciaszkiewicz. Straty z początku seta okazały się jednak nie do nadrobienia. W dodatku bielszczanki właśnie w końcówce popełniały najwięcej błędów: najpierw przy stanie 22:12 Beier zaatakowała w aut, po chwili Wilk na swoim koncie zanotowała błąd odbicia, a przy stanie 23:13 Danijela Nikić popsuła zagrywkę. Ostatnia piłka tej partii również zakończyła się błędem: Małgorzata Lis zaatakowała w aut (25:13). Można powiedzieć, że pierwszy set był festiwalem pomyłek bielszczanek- popsuły one 2 zagrywki oraz popełniły 6 błędów własnych. Z kolei Budowlane zepsuły 3 zagrywki zdobywając tyle samo asów. Druga partia rozpoczęła się od zdecydowanego prowadzenia Budowlanych. 3 ataki Nuszel i 1 Tabi Love szybko wyprowadziły zespół gospodarzy na 4:0. Pierwszy punkt bielszczanki zdobyły po ataku Love, która nie zmieściła się w boisku. Drugi z kolei przyniósł im blok na wcześniej wspomnianej zawodniczce (6:2). Na pierwszą przerwę techniczną zespoły zeszły po ataku z krótkiej Olgi Trach (8:3). Kiedy okazało się, że bielszczanki nie mogą odnaleźć się na boisku trener Zwieracz zdecydował się na wykorzystanie pierwszego czasu na żądanie (11:3). To w pewnym stopniu otrzeźwiło jego zespół, który zaczął nadrabiać straty. Przy stanie 15:7 Kwiatkowska zapunktowała blokiem i drużyny zeszły na drugą przerwę techniczną (16:7). Kiedy bielszczanki zbliżyły się do łodzianek na 5 punktów o czas zdecydował się poprosić Adam Grabowski, równocześnie wprowadzając na boisko Noris Cabrerę w miejsce Anity Kwiatkowskiej (19:14). Kolejny czas łódzki szkoleniowiec wykorzystał chwilę później przy stanie 19:16. Widać było, że bielszczanki nie odpuszczą seta tak łatwo. Niestety, po raz kolejny zespół gości obudził się zbyt późno i mimo świetnej gry w końcówce nie był w stanie nadrobić złej gry z początku partii. Ostatnie punkty w secie zdobyła Natalia Nuszel (blokiem) oraz wprowadzona w 100% zadaniowo (przy stanie 23:21) Ewa Cabajewska. Swoją pracę wykonała bezbłędnie notując na swoim koncie asa serwisowego, który zakończył 2 partię (25:21). Na 10 minutową przerwę bielszczanki raczej nie schodziły w dobrym humorze. Drugi set nie był najlepszy w ich wykonaniu. Na swoim koncie zanotowały jedynie 1 skuteczny blok i 1 asa serwisowego. Budowlane z kolei miały powody do radości. Zadatek 2 setów wróżył świetlaną przyszłość, a 5 punktowych bloków mogło tylko rozbudzać te nadzieje. 3 partia zaczęła się zgoła inaczej niż poprzednie. Na początku zdecydowanie dało się odczuć dominację bielszczanek (1:5). Jednak łodzianki, w dużej mierze z pomocą Doroty Ściurki, zaczęły nadrabiać straty. Przy stanie 6:7 Kwiatkowska sprawiła przeciwniczkom prezent zagrywając w siatkę i sprowadzając zespoły na 1 przerwę techniczną (6:8). Przy stanie 13:16 o czas poprosił trener Grabowski, a jego drużyna zaczęła nadrabiać straty. Stan spotkania wyrównał się (16:16) i tym razem to szkoleniowiec bielszczanek zdecydował się na wykorzystanie przerwy na żądanie. Wyrównana walka toczyła się do końca seta, chociaż w dużej mierze bielszczankom udawało się utrzymać odzyskaną przewagę. Kiedy Budowlane stanęły nad przepaścią (23:24) Tabi Love zdobyła swój pierwszy punkt w 3 secie przedłużając nadzieje swojego zespołu. Jednak drużyna gości nie dała sobie wyrwać zwycięstwa w 3 partii: najpierw po bloku zaatakowała Ciaszkiewicz, po chwili seta skończyła Marta Szymańska- również atakiem (24:26). Czwarty set był podobny do 3 partii. Początek dosyć wyrównany (7:8, 13:16), końcówka należąca do drużyny gości, która odrodziła się po 2 partii. Przy stanie 21:23, po ataku Kwiatkowskiej, trener Zawieracz asekuracyjnie poprosił o czas, a już chwilę później mógł obserwować triumf swojej drużyny po świetnym bloku Danijeli Nikić na Natalii Nuszel (21:25). Tie-break rozpoczął się dla bielszczanek jak marzenie: po długiej wymianie otwierającej partię pomyliła się Kwiatkowska, potem serią punkty zebrały: Aleksandra Trojan (blokiem na Kwiatkowskiej), Horka, która zablokowała Cabrerę (0:3, trener Grabowski sięgnął po czas), Beier atakująca z przechodzącej piłki oraz Szymańska, która zapunktowała zagrywką (0:5, drugi czas dla Grabowskiego). Zmiana stron nastąpiła po ataku Ciaszkiewicz (4:8). Budowlane starały się nadrobić straty jednak bielszczanki konsekwentnie utrzymywały 4-5 punktową przewagę. Sytuacja zmieniła się w końcówce seta, jednakże pogoń, którą łodzianki zaczęły zbyt późno, nie przyniosła rezultatu. Chociaż Nuszel atakiem doprowadziła w końcu do wyrównania stanu seta (13:13) Budowlane były zbyt zmęczone aby dokończyć dzieła. Egzekucji na łódzkim zespole dokonała Karolina Ciszkiewicz (14:15) i Danijela Nikić, która zakończyła spotkanie (14:16). MVP meczu została w pełni zasłużenie Karolina Ciaszkiewicz, która w 3 ostatnich partiach była podporą dla swojego zespołu, a w całym spotkaniu uzbierała 18 oczek, najwięcej ze swojej drużyny. BeefMaster Budowlani Łódź: BKS Bielsko- Biała 2:3 (25:13, 25:21, 24:26, 21:25, 14:16) BeefMaster Budowlani Łódź: Śliwa, Love, Kwiatkowska, Nuszel, Trach, Pycia, Durajczyk (libero) oraz Ściurka, Cabrera, Cabajewska, Grajber. BKS Bielsko- Biała: Nikić, Horka, Lis, Strózik, Beier, Wilk, Wojtowicz (libero) oraz Ciaszkiewicz, Szymańska,Trojan. MVP: Karolina Ciaszkiewicz Inf. własna: Gosia Piekarska
05 gru 2013 | 07:51

Kibice najlepsi w Polsce!

Wspaniali kibice Beef Master Budowlanych Łódź kolejny raz pokazali swoją klasę. Dziewiąta kolejka ORLEN Ligi przyciągnęła największą liczbę kibiców właśnie w Łodzi, gdzie w gali Atlas Arena na trybunach zasiadło ponad 3000 kibiców!
23 lis 2013 | 23:33

Konferencja prasowa po meczu z zespołem Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Konferencja prasowa po meczu z zespołem Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.
23 lis 2013 | 23:15

Wicemistrzynie Polski pokonane!

Nasz zespół pokonał wicemistrzynie Polski, drużynę Tauron MKS Dąbrowa Górnicza! Siatkarki Beef Master Budolwani Łódź zdobyły komplet punktów i awansowały na czwarte miejsce w tabeli Orlen Ligi.
20 lis 2013 | 04:44

Wesprzyj nas dopingiem w Dąbrowie Górniczej!

Trwają zapisy na wyjazdowy mecz z zespołem TAURON MKS Dąbrowa Górnicza. Spotkanie odbędzie się 23 listopada (sobota) o godzinie 17:00. Jeśli chcesz pojechać z nami na mecz, wesprzeć nasz zespół dopingiem napisz na adres: klub@budowlanilodz.pl lub do Klubu Kibica https://www.facebook.com/budowlanilodzklubkibica Koszt wyjazdu : 25 zł za osobę  Wyjazd do Dąbrowy Górniczej w sobotę (23 listopada) o godzinie 12:30, zbiórka przed Atlas Areną.
17 lis 2013 | 05:44

Dołącz do nas!

Interesujesz się siatkówką? Lubisz oglądać mecze i śledzić statystyki? Pisanie o tej tematyce nie stanowi dla Ciebie większego problemu? Obserwujesz poczynania drużyny Beef Master Budowlani Łódź? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, prawdopodobnie poszukujemy właśnie Ciebie!
17 lis 2013 | 05:00

Bez punktów w meczu w Mistrzem Polski

Mimo wielkich chęci, nie udało się wygrać meczu z ekipą ATOMU Trafla Sopot. Mistrzynie Polski po świetnie rozegranej pierwszej partii, w której pokonały Beef Master Budowlane 25:10, nie dały już odebrać sobie zwycięstwa. Najbliżej pozytywnego rezultatu było w partii trzeciej, jednak niestety okazałą się ona ostatnią.
16 lis 2013 | 10:18

Urodzinowy weekend! Wszystkiego najlepszego!

Wszyscy odliczamy już godziny do jutrzejszego meczu z ekipą aktualnego Mistrza Polski - Atom Trefl Sopot, jednak naszej drużyny nie omijają inne wydarzenia. Zarówno wczoraj, jak i jutro w dniu ważnego spotkania, nasze siatkarki maja powody do świętowania!