aktualności

08 wrz 2010 | 07:55

Z wizytą w Spale

Spotkanie odbyło się po kolejnym dniu zgrupowania, na którym drużyna ciężko pracuje, trenując po dwa razy dziennie. Jak podkreślała jednak Michela Teixeira, to właśnie solidnej pracy i ciężkich treningów potrzeba na tym etapie przygotowań do sezonu.
07 wrz 2010 | 07:06

Nasze siatkarki w kadrze na Mistrzostwa Świata

Dla Katarzyny Zaroślińskiej oznacza to, że po pracowitym tygodniu na zgrupowaniu Organiki Budowlanych w Spale, siatkarka przeniesie się na zgrupowanie reprezentacji Polski do Szczyrku.
23 sie 2010 | 22:24

Nowy sezon w Hali Sportowej

Hala Sportowa przy ul. Skorupki, choć nie najnowocześniejsza, to spełnia wszystkie wymogi europejskiej federacji - mówi Marcin Chudzik, Prezes Zarządu Organiki Budowlanych. Dodatkowo we wrześniu zostanie przeprowadzony remont szatni w obiekcie. Zgodnie z deklaracjami Wydziału Sportu UMŁ po zakończeniu sezonu można spodziewać się większej modernizacji - w tym m.in. wymiany krzesełek na trybunach.
16 sie 2010 | 00:14

Rozpoczęliśmy treningi

Na pierwszym treningu, który odbył sie w Stacji Nowa Gdynia stawiło się 8 zawodniczek:
06 lip 2010 | 06:44

Sylwia Wojcieska w Organice

W poprzednim sezonie reprezentowała barwy mieleckiej Stali. Wczesniej grała m.in. w Winiarach Kalisz. Jest także reprezentantką Polski - trzecią po Karolinie Kosek i Katarzynie Zaroślińskiej w łódzkim zespole.
25 cze 2010 | 07:40

Losowanie Ligi Mistrzyń

Łodzianki trafiły do grupy D.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni