aktualności

21 maj 2011 | 05:31

Porażka po dobrym meczu

Nasze siatkarki stozczyły zażarty pojedynek z wrocławiankami nie odpuszczając walki o ani jedną piłkę. To był dobry emocjonujący mecz, w którym nasze siatkarki musiały jednak uznać wyższość rywalek. Był to ostatni mecz naszej drużyny w Łodzi w tym sezonie. Teraz rywalizacja przeniesie się do Wrocławia i mamy nadzieję, że będą to dwa emocjonujące widowiska.
20 maj 2011 | 04:59

Przed sobotnim meczem

Oczywiście zachęcamy do pojawienia się na trybunach w niebieskich koszulkach. W przyszłym sezonie pewnie będziemy mocniej do tego dążyć, jednak już teraz możecie wyrabiać sobie dobry nawyk :)
18 maj 2011 | 07:28

Na drodze do europejskich pucharów

Nasze siatkarki w ostatnim czasie dokonują rzeczy wręcz niezwykłych. Z uwagi na kontuzje w zespole, do 2. rundy fazy Play Off drużyna składała się jedynie z 7 zdrowych zawodniczek, a pomimo tego potrzebowała jedynie dwóch meczów aby wyeliminować GCB Centrostal Bydgoszcz. Obecnie sytuacja kadrowa drużyny jest już znacznie lepsza i wszyscy liczymy na to, że drużyna niesiona dopingiem swoich wiernych fanów wywalczy europejskie puchary dla Łodzi.
14 maj 2011 | 05:22

Fantastyczne zwycięstwo w Bydgoszczy!

Mecz rozpoczął się od wyrównanego seta, w którym te ważne piłki wygrywały jednak siatkarki z Bydgoszczy. W naszej drużynie na rozegraniu rozpoczęła Karla Echenique, ale po kilku nie najlepiej rozegranych piłkach zastąpiła ją Marta Szymańska. W pierwszym secie brakowało nam skuteczności i trudno było przewidywać, że to spotkanie już za chwilę tak pięknie się dla nas ułoży.
13 maj 2011 | 08:42

Zdobyć Łuczniczkę!

09 maj 2011 | 09:56

Pojedźmy do Bydgoszczy!

Klub organizuje dla swoich kibiców autokarowy wyjazd na mecz. Planowany wyjazd spod Hali Sportowej w sobotę około godziny 12:00.