aktualności

15 sie 2013 | 09:25

Natalia Nuszel: Zawsze walczy się o złoto

Nasze siatkarki z początkiem sierpnia rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Jak nasze miasto i klub ocenia Natalia Nuszel? Zapraszamy do przeczytania rozmowy z naszą nową przyjmującą!
08 sie 2013 | 06:12

Beef Master Budowlani w Lawendowych Termach

Po dzisiejszym ciężkim treningu w hali Atlas Arena, podczas którego nie zabrakło najwierniejszych kibiców łódzkiej drużyny, przyszedł czas na krótki rozbrat z Łodzią. Nasze zawodniczki wraz ze sztabem szkoleniowym po zakończeniu zajęć udały się do Uniejowa, gdzie w Medical Spa Hotel Lawendowe Termy, spędzą wieczór i jutrzejszy dzień.
07 sie 2013 | 06:52

Oto nasz nowy skład

Przypominamy, że już jutro nie lada gratka dla kibiców naszej drużyny! O godzinie 17:00 w hali Atlas Arena rozpoczyna się trening siatkarek Beef Master Budowlanych Łódź, którego przebieg, z perspektywy trybun oglądać będą mogli sympatycy naszego zespołu. Serdecznie zapraszamy!
05 sie 2013 | 00:33

Szczegółowy plan turnieju w Bobolicach

Dziś oficjalnie rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu ORLEN Ligi, która startuje 5. października, jednak zanim rozpoczną się zmagania ligowe, czeka nas seria turniejów towarzyskich, w śród których znajduje się ENERGA CUP - Bobolice 2013! Poniżej prezentujemy Wam dokładne informacje przekazane przez organizatorów.
03 sie 2013 | 04:44

Treningi czas zacząć!

Już w najbliższy poniedziałek siatkarki Beef Master Budowlanych Łódź rozpoczną treningi przygotowujące do zbliżającego się sezonu 2013/2014 ORLEN Ligi. Start ligi poprzedzą także turnieje towarzyskie z udziałem naszych siatkarek, jednak zanim do nich dojdzie, zawodniczki czeka dużo pracy. 
25 lip 2013 | 23:26

Adam Grabowski: Daniela nie trzeba reklamować

W ostatnim czasie do sztabu dołączył trener przygotowania fizycznego Daniel Lecouna, a w zespole pojawiła się jedenasta zawodniczka – Tabi Love. Adam Grabowski powiedział nam co myśli o nowych osobach w zespole.
25 lip 2013 | 09:32

Love w Łodzi!

Do naszego zespołu dołączyła jedenasta zawodniczka jest nią Tabi Love!
23 lip 2013 | 08:52

Daniel Lecouna nowym trenerem przygotowania fizycznego!

Do zbliżającego się sezonu nasze siatkarki będzie przygotowywał Argentyńczyk Daniel Lecouna!
19 lip 2013 | 06:49

Znamy terminarz spotkań w sezonie 2013/2014!

Pierwsze spotkanie w nowym sezonie Orlen Ligi nasza drużyna BeefMaster Budowlani Łódź rozegra na wyjeździe z zespołem BKS Aluprof Bielsko-Biała. Zamieszczona poniżej tabela przedstawia cały terminarz rozgrywek! Serdecznie zapraszamy na nasze mecze!
15 lip 2013 | 07:15

Polki bez medalu Uniwersjady w Kazaniu

Choć medal był blisko, nie udało się. Polskie siatkarki w składzie z Aleksandrą Sikorską oraz Agatą Durajczyk, przegrały dziś z reprezentacją Tajlandii 1:3 i tym samym zakończyły swoją przygodę z Uniwersjadą na czwartym miejscu.
13 lip 2013 | 05:29

Biało-czerwone powalczą o 3. miejsce na Uniwersjadzie

Podopieczne Wiesława Popika przegrały w meczu półfinałowym Letniej Uniwersjady w Kazaniu z reprezentacją Brazylii 1:3 i tym samym nie zagrają w wielkim finale tej imprezy. Szansy na medal jednak nie tracą. Już w poniedziałek stoczą walkę o miejsce na najniższym stopniu podium. W dzisiejszym spotkaniu na placu gry pojawiła się zarówno Aleksandra Sikorska, jak i Agata Durajczyk.
12 lip 2013 | 09:33

Pracowite przygotowania naszej drużyny!

Choć do rozpoczęcia sezonu ORLEN Ligi zostało jeszcze sporo czasu, drużyna Beef Master Budowlanych Łódź już teraz planuje intensywny okres przygotowawczy! Nasze siatkarki po serii intensywnych treningów, czeka udział w kilku turniejach towarzyskich.
12 lip 2013 | 07:16

Kolejne zwycięstwo i awans do półfinału Uniwersjady!

Polki pokonały dziś w meczu ćwierćfinałowym ekipę Korei Północnej i tym samym awansowały do półfinału! Na boisku nie zabrakło oczywiście naszej zawodniczki, Aleksandry Sikorskiej, która ponownie zapezentowała się z dobrej strony. 
11 lip 2013 | 22:11

Polki w ćwierćfinale Uniwersjady w Kazaniu!

01 lip 2013 | 07:35

Polki zakończyły zmagania o Puchar Jelcyna na 6. miejscu

Ostatni mecz podopiecznych Wiesława Popika w Pucharze Jelcyna miał zadecydować o tym, czy Polki zajmą piąte, czy szóste miejsce w turnieju. Od początku spotkania nasze siatkarki nie czuły się najlepiej w przyjęciu zagrywki, co spowodowało czteropunktową przewagę Japonek na pierwszej przerwie technicznej. Rywalki bezlitośnie wykorzystywały błędy biało-czerwonych, nie pomogły nawet zmiany i pojawienie się na boisku Doroty Wilk i Ewy Śliwińskiej. Polki zostały rozbite do 13. W drugiej partii w miejsce Aleksandry Sikorskiej pojawiła się na boisku Katarzyna Połeć. Polkom w końcu wszystko wychodziło i przy stanie 20:13 wydawało się, że tym razem zobaczymy pogrom Azjatek. Nasze siatkarki wyciągnęły jednak pomocną dłoń do rywalek i dały im odrobić straty. Na szczęście w końcówce rywalki też się myliły i stan spotkania się wyrównał.
28 cze 2013 | 00:30

Dominikanki pokonały Polki w trzech setach

By mieć zapewniony awans do półfinału Polki musiały wygrać jednego seta. Były bardzo blisko osiągnięcia tego celu, ale za każdym razem zwycięskie z zaciętej końcówki wychodziły Dominikanki.
27 cze 2013 | 00:59

Polki wciąż niepokonane!

Nasze siatkarki udanie rozpoczynają sezon reprezentacyjny, ich dobra gra przynosi bowiem zwycięstwa. W Pucharze Jelcyna ich wyższość musiały uznać Włoszki, które uznawane były za faworytki pojedynku.
26 cze 2013 | 08:29

Nasze siatkarki rozpoczęły zmagania o Puchar Jelcyna!

Polki rozpoczęły walkę o Puchar Jelcyna. W biało-czerwonych barwach będzie można zobaczyć siatkarki BeefMaster Budowlani Łódź!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni