17 lut 2013 | 02:17

Relacja live z meczu z Eliteskami AZE UEK Kraków

13 lut 2013 | 06:04

Trudne zadanie przed rewanżem w Łodzi

Według regulaminu Pucharu Polski do kolejnego etapu rozgrywek awansuje drużyna mająca lepszy stosunek meczów, w dalszej kolejności setów oraz małych punktów. Dla Budowlanych oznacza to, że niedzielne spotkanie w Hali Parkowej przy ul. Małachowskiego muszą wygrać 3:0 zdobywając łącznie o ponad 17 punktów więcej od rywalek aby myśleć o awancie do ćwierćfinału.
12 lut 2013 | 10:07

Czas zacząć walkę o Puchar Polski!

10 lutego meczem z zespołem Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna zakończyliśmy drugą rundę Orlen Ligi. Przed naszą drużyną nowe wyzwanie, walka o Puchar Polski.
11 lut 2013 | 10:42

Jeden punkt w Muszynie

Mecz, który dla układu tabeli nie miał już żadnego znaczenia, zaczął się bardzo dobrze dla naszego zespołu. Pomimo prowadzenia Muszynianek 8:4 na pierwszej przerwie technicznej, nasza drużyna szybko odrobiła stratę i wyszła na prowadzenie. Duża w tym zasługa znakomitych zagrywek Magdaleny Piątek. Łódzka atakująca w pierwszym secie zdobyła bezpośrednio z zagrywki 4 punkty. Bardzo dobrze wyglądała również gra blokiem, w pierwszych dwóch setach łodzianki zanotowały 10 skutecznych bloków i niespodzianka była już na wyciągnięcie ręki. Niestety w kolejnych setach lider rozgrywek zaczął grać dużo lepiej co przełożyło się na porażki Budowlanych w setach do 22, do 11 i do 11 w tie-breaku.