aktualności

15 mar 2018 | 08:56

W sobotę gramy przed własną publicznością

W sobotę, w łódzkiej Atlas Arenie nasz zespół zmierzy się z ostatnią drużyną tabeli. Rywalem Grot Budowlanych Łódź będzie MKS Dąbrowa Górnicza. Spotkanie odbędzie się w ramach 22. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Początek meczu o godzinie 18.
14 mar 2018 | 02:53

Siostrzany pojedynek w finale MPJ! Znamy grupy

W miniony weekend Młode Budowlane wywalczyły awans do finału Mistrzostw Polski Juniorek! Dzisiaj w siatkarskiej centrali odbyło się losowanie grup.
14 mar 2018 | 02:27

Młode Budowlane w finale Mistrzostw Polski Juniorek!

W miniony weekend Młode Budowlane wywalczyły awans do finału Mistrzostw Polski Juniorek!
11 mar 2018 | 03:18

Grot Budowlane Łódź z Pucharem Polski!

W finale Pucharu Polski, zawodniczki Grot Budowlanych Łódź pokonały ŁKS Commercecon Łódź 3:0, do 20, 17 i 20 punktów. Nasze zawodniczki były lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. W trzysetowym pojedynku, Budowlane skutecznie blokowały rywalki aż 16 razy. Najwięcej punktów w meczu zdobyła nasza atakująca Kaja Grobelna (20 pkt).
10 mar 2018 | 07:26

Puchar Polski: Jesteśmy w finale!

W półfinale Pucharu Polski rozgrywanym w Nysie, zawodniczki Grot Budowlanych Łódź pokonały w E.Leclerc Radomkę Radom 3:1 (25:14, 22:25, 25:21, 25:22).  Jutro podopieczne Błażeja Krzyształowicza w finale zmierzą się z ŁKS-em Commercecon Łódź. Pucharowe derby Łodzi rozpoczną się o godz. 14:45. Transmisja meczu na kanale Polsat Sport.
09 mar 2018 | 23:09

Dziś urodziny obchodzi Hana Cutura!

Dzisiaj urodziny obchodzi nasza przyjmująca, Hana Cutura.
09 mar 2018 | 08:01

Konferencja prasowa przed Pucharem Polski w Nysie

Już jutro rozegramy mecz półfinałowy w ramach Pucharu Polski 2018. O godzinie 18:00 zmierzymy się z pierwszoligowym pogromcom Chemika Police, zespołem E.Leclerc Radomka Radom. Druga para półfinałowa to ŁKS Commercecon Łódź vs ENEA PTPS Piła. Zwyciężczynie awansują do finału, który zostanie rozegrany w niedzielę (początek 14:45).
08 mar 2018 | 08:27

½ Finału Mistrzostw Polski Juniorek wystartuje już jutro!

Młode Budowlane po wywalczeniu tytułu Mistrza Województwa Łódzkiego rozpoczęły zmagania w walce o tytuł Mistrza Polski. Między 15 a 18 lutego rozegrały cztery spotkania w ramach ¼ Finału Mistrzostw Polski Juniorek. Nasz zespół znalazł się w grupie VI, podgrupie A wraz z OKS Olesno, TS Stal Śrubiarnia Żywiec oraz zespołem Olimpia Jawor. Podopieczne Adama Czekaja i Andrzeja Piotrowskiego wygrały wszystkie mecze w swojej grupie, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Rekordowo zakończyły jedną z partii pokonując zespół z OKS Olesno 25 do 6!  Następnie zmierzyły się z zespołem, który zajął pierwsze miejsce w podgrupie B, grupy VI.  Nie udało nam się pokonać zespołu z Polic. Jednak mimo porażki nasze Juniorki awansowały do ½ Finału MPJ z drugiego miejsca i już jutro rozpoczną zmagania w tej fazie.
05 mar 2018 | 23:34

Impel pokonany. Trzy punkty zostają w Łodzi!

W ramach 20. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet podejmowaliśmy Impel Wrocław. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:00 w łódzkiej Atlas Arenie. Cały mecz przebiegał pod kontrolą naszych siatkarek, to one dyktowały warunki gry i rozstrzygnęły rywalizację na swoją korzyść wygrywając w szybkich trzech setach.
05 mar 2018 | 23:33

W poniedziałek gramy przed własną publicznością

W poniedziałek, piątego marca zagramy przed własną publicznością. W ramach 20. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet podejmiemy Impel Wrocław. Startujemy w łódzkiej Atlas Arenie, o godzinie 18.
02 mar 2018 | 03:11

Znamy wyniki 47. plebiscytu Dziennika Łódzkiego

Znamy wyniki 47. plebiscytu Dziennika Łódzkiego na Sportowca Roku w regionie łódzkim oraz powiatach.
28 lut 2018 | 07:39

LM: Dynamo za mocne

W naszym ostatnim meczu w Lidze Mistrzyń zmierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem Dynamo Moskwa. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza nawiązały walkę z rywalem w trzecim secie. Jednak to nie wystarczyło, aby odwrócić losy spotkania. Mecz zwyciężył zespół z Rosji w trzech partiach.
27 lut 2018 | 04:45

LM: Lecimy do Moskwy

26 lutego nasze siatkarki wyruszyły do Warszawy by z lotniska Okęcie polecieć do Moskwy na ostatni mecz w ramach rozgrywek Ligi Mistrzyń grupy D. Grot Budowlane Łódź już następnego dnia, we wtorek, zmierzą się z gospodyniami, zespołem Dynamo Moskwa. Pierwszy mecz zakończył się porażką podopiecznych Błażeja Krzyształowicza 0:3. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już jutro!
25 lut 2018 | 08:00

Wywozimy jeden punkt z Muszyny

24 lutego w ramach 19. Kolejki Ligi Siatkówki Kobiet zmierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Niestety nie udało nam się po raz trzeci w tym sezonie pokonać podopiecznych Bogdana Serwińskiego. Ponownie jak w boju w 5. rundzie Pucharu Polski o wyniku musiał zadecydować tie break. Tym razem to zespół z Muszyny zakończył go na swoją korzyść.
23 lut 2018 | 02:17

Jutro mecz w Muszynie

Już jutro, 24 lutego o godzinie 17:00 w ramach 19. Kolejki Ligi Siatkówki Kobiet zmierzymy się na wyjeździe z zespołem Polski Cukier Muszynianka Muszyna.
21 lut 2018 | 05:06

Puchar Polski 2018 odbędzie się w Nysie

Po raz pierwszy w historii turniej finałowy Pucharu Polski kobiet rozegrany zostanie w Nysie. W dniach 10-11 marca 2018 roku, w nowo wybudowanej Hali Nysa zmierzą się cztery najmocniejsze drużyny eliminacji, w tym największa sensacja rozgrywek – E.Leclerc Radomka Radom, która w ćwierćfinale wyeliminowała mistrzynie Polski, ekipę Chemika Police.
21 lut 2018 | 02:12

Znamy grupy 1/2 Finału Mistrzostw Polski Juniorek

Młode Budowlane między 15 a 18 lutego rozegrały cztery spotkania w ramach ¼ Finału Mistrzostw Polski Juniorek. Nasz zespół znalazł się w grupie VI, podgrupie A wraz z OKS Olesno, TS Stal Śrubiarnia Żywiec oraz zespołem Olimpia Jawor. Podopieczne Adama Czekaja i Andrzeja Piotrowskiego wygrały wszystkie mecze w swojej grupie, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Rekordowo zakończyły jedną z partii pokonując zespół z OKS Olesno 25 do 6!  Następnie zmierzyły się z zespołem, który zajął pierwsze miejsce w podgrupie B, grupy VI.  Nie udało nam się pokonać zespołu z Polic. Jednak mimo porażki nasze Juniorki awansowały do ½ Finału MPJ z drugiego miejsca. Wiemy, z kim przyjdzie nam się zmierzyć w tej fazie.
21 lut 2018 | 00:20

LM: VakifBank za silny

Wczoraj, w łódzkiej Atlas Arenie Grot Budowlane Łódź zmierzyły się z VakifBank SK Stambuł. Był to drugi pojedynek pomiędzy Wicemistrzyniami Polski a Mistrzyniami Turcji. Podopiecznym Błażeja Krzyształowicza w pierwszym meczu udało się wygrać jednego seta. Niestety spotkanie rewanżowe zakończyło się w trzech setach.