aktualności

02 lut 2017 | 02:46

Sylwia Pelc: Zwycięstwo to nasz cel

We wczorajszym ćwierćfinale Pucharu Polski siatkarki Grot Budowlanych Łódź pokonały zespół MKS Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0. Świetnie w ataku spisała się Kaja Grobelna, zdobywając 17 punktów w tym elemencie. Nasza libero, Paulina Maj-Erwardt odnotowała 75% dokładnego oraz 67% perfekcyjnego przyjęcia. Po awansie do półfinału Pucharu Polski porozmawialiśmy z naszą środkową, Sylwią Pelc.
02 lut 2017 | 00:08

Wojewódzki Turniej Finałowy Juniorek - Harmonogram

Wojewódzki Turniej Finałowy Juniorek odbędzie się w dniach 2 - 5 lutego 2017 r. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w hali Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności, przy ul. Rzgowskiej 17A w Łodzi.
01 lut 2017 | 10:13

Bilety na mecz z RC CANNES już w sprzedaży

Podczas dzisiejszego meczu w kasie głównej Atlas Areny będzie prowadzona sprzedaż biletów na mecz Pucharu CEV, Grot Budowlani Łódź vs RC CANNES, który odbędzie się 08.02.2017 r. o godzinie 18:00 w Atlas Arenie.
01 lut 2017 | 08:38

Gramy w półfinale Pucharu Polski!

W ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski nasz zespół pokonał MKS Polski Cukier Muszynianka Muszyna w trzech setach. Dzięki czemu awansowaliśmy do półfinału tych rozgrywek. Jest to czwarty mecz z rzędu, który wygrywamy stosunkiem 3:0. Niech dobra passa trwa!
31 sty 2017 | 02:09

Jutro zagramy o półfinał Pucharu Polski

Już jutro zagramy w ćwierćfinale Pucharu Polski. W łódzkiej Atlas Arenie zmierzymy się z drużyną Polski Cukier Muszynianka. Początek spotkania o godzinie 18.
29 sty 2017 | 10:35

Trzy punkty jadą do Łodzi!

W 18. Kolejce Orlen Ligi przyszło nam się zmierzyć z zespołem BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Dwa pierwsze sety były rywalizacją obu zespołów, bielszczanki odrabiały starty i były bardzo waleczne w obronie. Trzeci set przebiegał pod pełną kontrolą naszej ekipy. Statuetkę MVP po raz siódmy otrzymała nasza atakująca, Kaja Grobelna.
29 sty 2017 | 10:21

Urodziny Anastazji Shupiniovej!

W sobotę, 28 stycznia Anastasiya Shupiniova, środkowa grająca w zespole MLK Budowlani Łódź ukończyła 18 lat!
29 sty 2017 | 04:15

Pavla Vincourová: Przed nami bardzo ważny tydzień

Zespół Grot Budowlani Łódź pokonał na wyjeździe drużynę BKS-u PROFI CREDIT Bielsko-Biała w trzech setach (25:22, 25:23, 25:13). W trzeciej partii gdy nasz zespół objął wyraźne prowadzenie 14:6, w polu zagrywki pojawiła się Pavla Vincourová. Nasza rozgrywająca zdobyła cztery kolejne punkty bezpośrednio z zagrywki! Po meczu porozmawialiśmy z Pavlą o tym spotkaniu. Zapytaliśmy ją również o to, jak się gra pod okiem rodziców? Zapraszamy do przeczytania rozmowy z rozgrywającą.
29 sty 2017 | 02:58

MLK: Porażka w Legionowie

W ramach 9. kolejki grupy A Młodej Ligi Kobiet zmierzyliśmy się na wyjeździe z ekipą Leginovii Legionowo. Dwa pierwsze sety były bardzo wyrównane. Jednak zwycięskie dla gospodyń. W trzeciej partii podopieczne Bartłomieja Dąbrowskiego wypracowały od początku seta sporą przewagę i nie pozwoliły jej sobie odebrać. Zespół z Legionowa nie dopuścił do tego by Budowlane Łódź rozwinęły skrzydła. Zakończył mecz na swoją korzyść w czwartym secie.
28 sty 2017 | 06:14

Dzisiaj zagramy o kolejne zwycięstwo!

Już dzisiaj zagramy kolejny mecz. Po trzech spotkaniach z rzędu, opuszczamy Atlas Arenę i przenosimy się do Bielska – Białej, gdzie w ramach 18. kolejki Orlen Ligi zmierzymy się z drużyną BKS-u. Początek pojedynku o godz. 18.
27 sty 2017 | 10:41

Mamy najlepszą frekwencję w Polsce

Okazuje się, że mamy nie tylko najlepszych Kibiców… ale i najliczniejszych! Za nami 9 meczów w roli gospodarza, a podczas nich Atlas Arena na swoich trybunach gościła już 21 693 osób! Pod względem frekwencji na naszych meczach zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu. Za nami są Chemik Police (17 523), a na trzeciej pozycji jest drugi łódzki zespół - ŁKS Commercecon Łódź (12 750).
27 sty 2017 | 01:08

Ewelina Tobiasz: Nastawienie jest bojowe!

W meczu 1/16 rozgrywek Pucharu CEV pokonaliśmy zespół Luka Bar (25:9, 25:14, 25:17). Kibice mieli okazje zobaczyć na boisku zawodniczki, które dotychczas przebywały w kwadracie dla rezerwowych. Na parkiecie od połowy pierwszego seta pojawiła się rozgrywająca, Ewelina Tobiasz, która doskonale prowadziła grę w tym meczu. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z naszą Ewcią.
26 sty 2017 | 10:57

CEV: Pewne zwycięstwo i awans

W rewanżowym spotkaniu w ramach 1/16 Pucharu CEV nasze siatkarki szybko rozprawiły się z czarnogórskim zespołem Luka Bar. Mecz zakończył się w trzech setach (25:9, 25:14, 25:17). Dzięki tej wygranej nasza drużyna awansowała do kolejnego etapu rywalizacji i w 1/8 zmierzy się z jednym z najbardziej utytułowanych żeńskich, francuskich klubów siatkarskich ostatnich lat. Regularnie występującym w rozgrywkach Ligi Mistrzyń, siedemnastokrotnym zdobywcą Pucharu Francji, osiemnastokrotnym zdobywcą mistrzostwa Francji, zespołem RC CANNES.
26 sty 2017 | 09:20

Ostatnie dni głosowania!

Ostatnie dni, w których można oddać swoje głosy na najpopularniejszą Drużynę Regionu Łódzkiego,  Trenera Roku, najpopularniejszego Sportowca Roku w regionie  łódzkim oraz w powiatach w 46. Plebiscycie „Dziennika Łódzkiego".
25 sty 2017 | 10:53

Sylwia Pycia: Było dużo radości, żywiołowości

22 stycznia doszło do pojedynku pomiędzy Grot Budowlani Łódź a zespołem ŁKS Commercecon Łódź. Było to kolejne spotkanie derbowy w tym sezonie. Po raz drugi zwycięskie dla naszej ekipy! Mecz zakończył się w trzech szybkich setach (25:18, 25:16, 25:17). Nasza kapitan, Sylwia Pycia odpowiedziała nam na kilka pytań po tym spotkaniu. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z naszą środkową.
24 sty 2017 | 07:29

Julia Twardowska: Dziękuję naszym kibicom

W siatkarskich derbach Łodzi lepsze okazały się zawodniczki Grot Budowlanych Łódź. Pokonały one ŁKS Commercecon Łódź 3:0. Po meczu porozmawialiśmy z przyjmującą Budowlanych, Julią Twardowską.
24 sty 2017 | 02:50

Promocja na klubowe gadżety

Już jutro, podczas meczu w kasie głównej Atlas Areny będzie można zakupić gadżety w promocyjnej cenie. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup kalendarz ze zdjęciami siatkarek Grot Budowlanych Łódź wraz z siatkarzami naszego klubu partnerskiego PGE Skry Bełchatów oraz naszego szalik, to za wszystko zapłacą Państwo 50 zł!
22 sty 2017 | 23:45

CEV: Kolejny mecz już w środę

Już w środę, 25 stycznia o godzinie 18:00 rozegramy kolejne spotkanie w łódzkiej Atlas Arenie. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z czarnogórskim zespołem Luka Bar w ramach rozgrywek Pucharu CEV.
22 sty 2017 | 06:43

Derby znów nasze!

W ramach 17. kolejki Orlen Ligi doszło do pojedynku pomiędzy Grot Budowlani Łódź a zespołem ŁKS Commercecon Łódź. Było to drugie spotkanie derbowy w tym sezonie. Po raz drugi zwycięskie dla naszego zespołu! Podopieczne Błażeja i Tadeusza Krzyształowiczów nie dały szansy rywalkom i w trzech setach zakończyły mecz zachowując komplet punktów.
21 sty 2017 | 09:41

MLK: Zwycięstwo w Pile

W meczu wyjazdowym 8. kolejki grupy A Młodej Ligi Kobiet nasz zespół pokonał pilanki. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu w ramach 3. kolejki ekipa Budowlanych Łódź nie miała zbyt wielkich kłopotów w rozprawieniu się z rywalkami. Gospodynie tylko w pierwszej partii postawiły opór, dwa następne sety przebiegały pod dyktando podopiecznych Bartłomieja Dąbrowskiego. Mecz zakończył się w trzech setach, a nagrodę MVP otrzymała nasza przyjmująca, Dominika Bilicka.
20 sty 2017 | 06:30

Kaja Grobelna: Postaramy się zagrać jak najlepiej

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź po zwycięstwie nad zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski, w którym zagrają z drużyną z Muszyny. O tym spotkaniu, zwycięstwie w Czarnogórze oraz nadchodzących siatkarskich derbach Łodzi rozmawialiśmy z naszą atakującą, Kają Grobelną.
20 sty 2017 | 00:24

Siatkarskie derby Łodzi już w niedzielę

W ramach siedemnastej kolejki Orlen Ligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Grot Budowlani Łódź a zespołem ŁKS Commercecon Łódź. Będzie to drugi mecz derbowy w tym sezonie! Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 22 stycznia o godzinie 17:00 w Atlas Arenie.
18 sty 2017 | 07:56

PP: Zagramy w ćwierćfinale!

18 stycznia nasz zespół rozpoczął zmagania w rywalizacji o Puchar Polski. W meczu 1/8 PP Grot Budowlani Łódź pokonali ekipę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w trzech setach. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza dzięki tej wygranej awansowały do ćwierćfinału, w którym zmierzą się z drużyną Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Spotkanie odbędzie się 1 lutego.
17 sty 2017 | 03:45

Zaczynamy zmagania w Pucharze Polski!

Już jutro zagramy pierwszy mecz w Pucharze Polski. W 1/8 finału zmierzymy się z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie rozegramy o godzinie 18 w łódzkiej Atlas Arenie.
17 sty 2017 | 02:34

Bilety na mecz derbowy w sprzedaży już od jutra!

Już od jutro rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz derbowy pomiędzy Grot Budowlanymi Łódź a ŁKS Commercecon Łódź, który odbędzie się 22 stycznia (niedziela) o godzinie 17:00 w Atlas Arenie.
14 sty 2017 | 06:49

Dzisiaj powalczymy o kolejne punkty!

Nasze dziewczyny nie zwalniają tempa! Po pierwszym zwycięstwie w Pucharze Cev wracamy na ligowy parkiet. Dzisiaj w ramach 16. kolejki Orlen Ligi zmierzymy się z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Początek spotkania o godzinie 17.
14 sty 2017 | 05:23

Wracamy na zwycięski szlak!

W ramach 16. Kolejki Orlen Ligi zmierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie nie należało do najłatwiejszych. Gospodynie postawiły opór. Jednak nasz zespół doprowadził do tie-breaka, który zakończył zwycięstwem.
12 sty 2017 | 03:54

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2017

12 stycznia o godzinie 10:00 w hali Centrum Sportu Uniwersytetu Łódzkiego wystartowała Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2017! Największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków. Siatkarki Młodej Ligi Kobiet Budowlanych Łódź: Simona Dreczka,  Klaudia Felak, Angelika Gajer, Wiktoria Kaniewska, Laura Patora oraz Anna Osińska wzięły udział w tej akcji.
11 sty 2017 | 23:03

Pierwszy sukces w Pucharze CEV nie pozostaje bez echa

11 stycznia odbył się pierwszy mecz Grot Budowlanych Łódź w Pucharze CEV. Nasz zespół w 1/16 zmierzył się na wyjeździe z siedmiokrotnymi mistrzyniami Czarnogóry zespołem Luka BAR. Drużyna prowadzona przez rodzinny duet Krzyształowiczów pokonała gospodynie 3:0  (25:15, 25:14, 25:22).
11 sty 2017 | 10:30

Dziś rozpoczynamy zmagania w Pucharze CEV!

Dziś o godzinie 18:00 zmierzymy się z zespołem Luka Bar w 1/16 Pucharu CEV. Mecz zostanie rozegrany w Czarnogórze.