aktualności

17 wrz 2018 | 07:43

Agata Babicz: Moim celem jest gra w szóstce

Agata Babicz urodziła się w Mielcu i właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki na siatkarskim parkiecie. Od 2003 do 2012 roku występowała w KPSK Stal Mielec. Następnie spędziła sezon w zespole, który jest bardzo dobrze znany łódzkim kibicom, grała w ekipie Jedynki Aleksandrów Łódzki, z którą walczyła o awans do siatkarskiej ekstraligi. Zespół ostatecznie zajął drugie miejsce w pierwszej lidze, w finale ligi Jedynka przegrała z Chemikiem Police. Od 2013 roku Babicz reprezentowała barwy Enea PTPS Piła, a w sezonie 2018/2019 przywdzieje niebiesko-biało-czerwoną koszulkę z Betką na piersi. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Agatą.
17 wrz 2018 | 06:41

Nasze Juniorki wygrywają memoriał M. Zakrzewskiej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi!

Od piątku w Hali Sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej 17A rozgrywany był XXIV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorek memoriału M. Zakrzewskiej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi, w którym brały udział juniorki Budowlanych Łódź. Nasz zespół nie pozostawił rywalom nadziei. Wygrał wszystkie mecze w swojej grupie, następnie w półfinale pokonał litewskim zespołem, SM KAUNAS Kowno i w finale zwyciężył z  MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki! Budowlane Łódź podczas czterech spotkań straciły zaledwie jednego set!
15 wrz 2018 | 05:47

Jutro finał!

Od piątku w Hali Sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej 17A rozgrywany jest memoriał M. Zakrzewskiej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi, w którym biorą udział juniorki Budowlanych Łódź. Nasz zespół po dwóch dniach zmagań ma na swoim koncie trzy zwycięstwa, a jutro wystąpi w finale!
13 wrz 2018 | 22:47

Już dziś startuje Turniej Piłki Siatkowej Juniorek

Już dziś w Hali Sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej 17A rozpocznie się Turniej Piłki Siatkowej Juniorek, w którym weźmie udział nasz zespół.
13 wrz 2018 | 03:01

Weronika Centka: Nasz brązowy medal to najbardziej złoty medal jaki kiedykolwiek widziałam!

Przygodę z siatkówką rozpoczęła dopiero trzy lata temu, a już na swoim koncie ma występy w reprezentacji Polski i brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorek! Weronika Centka, bo o niej mowa,  opowiedziała nam o turnieju pełnym emocji.
12 wrz 2018 | 23:20

Weronika Centka i Karolina Garstka z brązowymi medalami MEJ!

Znakomicie spisała się reprezentacja Polski w mistrzostwach Europy juniorek. Zespół trenera Waldemara Kawki zdobył brązowy medal. Wśród zawodniczek, które wywalczyły miejsce na podium są dwie juniorki Budowlanych: Weronika Centka oraz Karolina Garstka.