aktualności

27 lut 2024 | 21:30

Kończymy przygodę w Pucharze CEV

Zabrakło dwóch piłek do awansu do finału Pucharu CEV. Grot Budowlane Łódź zrewanżowały się za porażkę w Łodzi pokonując NUC 3:1. Niestety w złotym secie 15:13 zwyciężyły gospodynie.
26 lut 2024 | 14:40

Walczymy o finał Pucharu CEV!

Przed Grot Budowlanymi Łódź być może najważniejszy mecz sezonu - walka o finał Pucharu CEV! Aby awansować dalej, podopieczne Macieja Biernata muszą wygrać cztery sety. Najpierw mecz za 3 punkty oraz rozstrzygającego, złotego seta.
26 lut 2024 | 14:30

Juniorki w finale Mistrzostw Polski

MUKS LO47 Budowlani Łódź z awansem do finału Mistrzostw Polski Juniorek, który odbędzie się w dniach 5-9 marca w Stężycy.
24 lut 2024 | 21:35

Zwycięstwo Chemika

Dużo walki i emocji, zwłaszcza w końcówkach dwóch ostatnich setów, ale to Grupa Azoty Chemik Police ostatecznie cieszyła się ze zwycięstwa w Łodzi.
23 lut 2024 | 08:31

Przyjdź na mecz z Chemikiem i weź udział w konkursie

Już jutro kolejny mecz domowy. Grot Budowlani Łódź zmierzą się z Grupą Azoty Chemik Police. Oprócz sportowych emocji, na kibiców czeka moc atrakcji! Po drugim secie konkurs ze sponsorem – firmą Decathlon Polska „Zagrywka do celu”.
22 lut 2024 | 08:16

Kinga Różyńska: Musimy walczyć o swoje

Podopieczne Macieja Biernata mimo zwycięstwa w pierwszym secie i znacznej przewagi w drugiej partii przegrały pierwsze spotkanie w 1/2 Pucharu CEV z NUC Volleyball. Po meczu porozmawialiśmy z środkową Grot Budowlanych, Kingą Różyńską.