aktualności

12 lip 2013 | 07:16

Kolejne zwycięstwo i awans do półfinału Uniwersjady!

Polki pokonały dziś w meczu ćwierćfinałowym ekipę Korei Północnej i tym samym awansowały do półfinału! Na boisku nie zabrakło oczywiście naszej zawodniczki, Aleksandry Sikorskiej, która ponownie zapezentowała się z dobrej strony. 
11 lip 2013 | 22:11

Polki w ćwierćfinale Uniwersjady w Kazaniu!

01 lip 2013 | 07:35

Polki zakończyły zmagania o Puchar Jelcyna na 6. miejscu

Ostatni mecz podopiecznych Wiesława Popika w Pucharze Jelcyna miał zadecydować o tym, czy Polki zajmą piąte, czy szóste miejsce w turnieju. Od początku spotkania nasze siatkarki nie czuły się najlepiej w przyjęciu zagrywki, co spowodowało czteropunktową przewagę Japonek na pierwszej przerwie technicznej. Rywalki bezlitośnie wykorzystywały błędy biało-czerwonych, nie pomogły nawet zmiany i pojawienie się na boisku Doroty Wilk i Ewy Śliwińskiej. Polki zostały rozbite do 13. W drugiej partii w miejsce Aleksandry Sikorskiej pojawiła się na boisku Katarzyna Połeć. Polkom w końcu wszystko wychodziło i przy stanie 20:13 wydawało się, że tym razem zobaczymy pogrom Azjatek. Nasze siatkarki wyciągnęły jednak pomocną dłoń do rywalek i dały im odrobić straty. Na szczęście w końcówce rywalki też się myliły i stan spotkania się wyrównał.
28 cze 2013 | 00:30

Dominikanki pokonały Polki w trzech setach

By mieć zapewniony awans do półfinału Polki musiały wygrać jednego seta. Były bardzo blisko osiągnięcia tego celu, ale za każdym razem zwycięskie z zaciętej końcówki wychodziły Dominikanki.
27 cze 2013 | 00:59

Polki wciąż niepokonane!

Nasze siatkarki udanie rozpoczynają sezon reprezentacyjny, ich dobra gra przynosi bowiem zwycięstwa. W Pucharze Jelcyna ich wyższość musiały uznać Włoszki, które uznawane były za faworytki pojedynku.
26 cze 2013 | 08:29

Nasze siatkarki rozpoczęły zmagania o Puchar Jelcyna!

Polki rozpoczęły walkę o Puchar Jelcyna. W biało-czerwonych barwach będzie można zobaczyć siatkarki BeefMaster Budowlani Łódź!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni