SEZON 2023/2024

Kolejka 1
niedziela, 08 października 15:00
Kolejka 1
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
19:25 | 17:25 | 18:25
niedziela, 08 października 17:30
Kolejka 1
ITA TOOLS STAL Mielec
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
20:25 | 15:25 | 16:25
niedziela, 08 października 20:00
Kolejka 1
Energa MKS Kalisz
3:1
MOYA Radomka Radom
23:25 | 25:14 | 25:18 | 27:25
niedziela, 08 października 20:30
Kolejka 1
Grupa Azoty Akademia Tarnów
2:3
#VolleyWrocław
25:20 | 18:25 | 25:21 | 22:25 | 6:15
poniedziałek, 09 października 17:30
Kolejka 1
Grot Budowlani Łódź
3:0
ŁKS Commercecon Łódź
25:17 | 25:20 | 25:16
wtorek, 10 października 17:30
Kolejka 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
UNI Opole
25:17 | 25:18 | 25:15
Kolejka 2
piątek, 13 października 17:30
Kolejka 2
ŁKS Commercecon Łódź
3:1
KS PAŁAC Bydgoszcz
25:19 | 25:22 | 21:25 | 25:19
sobota, 14 października 15:00
Kolejka 2
UNI Opole
0:3
Grot Budowlani Łódź
17:25 | 21:25 | 16:25
sobota, 14 października 19:00
Kolejka 2
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:12 | 25:20 | 25:21
niedziela, 15 października 14:45
Kolejka 2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
#VolleyWrocław
25:19 | 25:15 | 25:8
niedziela, 15 października 17:30
Kolejka 2
MOYA Radomka Radom
3:1
ITA TOOLS STAL Mielec
15:25 | 25:11 | 25:13 | 32:30
poniedziałek, 16 października 17:30
Kolejka 2
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
Energa MKS Kalisz
25:15 | 25:18 | 25:17
Kolejka 3
czwartek, 19 października 17:30
Kolejka 3
Grupa Azoty Akademia Tarnów
1:3
Grot Budowlani Łódź
16:25 | 25:20 | 17:25 | 14:25
piątek, 20 października 19:00
Kolejka 3
ITA TOOLS STAL Mielec
3:2
UNI Opole
26:28 | 25:18 | 25:23 | 24:26 | 15:8
sobota, 21 października 19:00
Kolejka 3
Energa MKS Kalisz
2:3
#VolleyWrocław
22:25 | 25:15 | 25:16 | 23:25 | 11:15
niedziela, 22 października 17:30
Kolejka 3
ŁKS Commercecon Łódź
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
31:33 | 23:25 | 19:25
niedziela, 22 października 19:00
Kolejka 3
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
23:25 | 17:25 | 22:25
poniedziałek, 23 października 20:30
Kolejka 3
PGE RYSICE Rzeszów
2:3
MOYA Radomka Radom
16:25 | 25:16 | 25:20 | 24:26 | 12:15
Kolejka 4
czwartek, 26 października 19:00
Kolejka 4
Grot Budowlani Łódź
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:15 | 25:20 | 25:15
czwartek, 26 października 21:00
Kolejka 4
UNI Opole
3:1
Energa MKS Kalisz
25:16 | 16:25 | 26:24 | 25:22
piątek, 27 października 17:30
Kolejka 4
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:20 | 26:24 | 25:22
niedziela, 29 października 19:00
Kolejka 4
MOYA Radomka Radom
1:3
ŁKS Commercecon Łódź
17:25 | 25:19 | 15:25 | 19:25
poniedziałek, 30 października 20:30
Kolejka 4
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
PGE RYSICE Rzeszów
25:21 | 25:22 | 25:20
Kolejka 5
piątek, 03 listopada 19:00
Kolejka 5
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
#VolleyWrocław
25:21 | 25:17 | 26:24
piątek, 03 listopada 20:30
Kolejka 5
MOYA Radomka Radom
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
21:25 | 22:25 | 18:25
sobota, 04 listopada 19:00
Kolejka 5
Energa MKS Kalisz
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:21 | 25:22 | 25:19
niedziela, 05 listopada 19:00
Kolejka 5
ŁKS Commercecon Łódź
3:1
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:15 | 25:27 | 25:20 | 25:20
niedziela, 05 listopada 20:30
Kolejka 5
ITA TOOLS STAL Mielec
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
15:25 | 15:25 | 19:25
poniedziałek, 06 listopada 17:30
Kolejka 5
KS PAŁAC Bydgoszcz
1:3
UNI Opole
25:27 | 15:25 | 25:22 | 22:25
Kolejka 6
środa, 08 listopada 19:00
Kolejka 6
Grupa Azoty Akademia Tarnów
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:16 | 25:14 | 27:25
piątek, 10 listopada 17:30
Kolejka 6
UNI Opole
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
20:25 | 19:25 | 19:25
sobota, 11 listopada 16:00
Kolejka 6
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:1
Energa MKS Kalisz
23:25 | 25:22 | 25:15 | 25:13
sobota, 11 listopada 20:30
Kolejka 6
Grot Budowlani Łódź
3:0
KS PAŁAC Bydgoszcz
25:14 | 25:23 | 25:20
niedziela, 12 listopada 17:30
Kolejka 6
Grupa Azoty Chemik Police
2:3
ŁKS Commercecon Łódź
25:13 | 19:25 | 23:25 | 25:15 | 15:17
Kolejka 7
piątek, 17 listopada 17:30
Kolejka 7
Energa MKS Kalisz
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:16 | 25:21 | 25:23
piątek, 17 listopada 20:30
Kolejka 7
MOYA Radomka Radom
1:3
UNI Opole
20:25 | 19:25 | 25:17 | 19:25
sobota, 18 listopada 19:00
Kolejka 7
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:13 | 25:21 | 25:21
niedziela, 19 listopada 13:00
Kolejka 7
Grupa Azoty Chemik Police
3:1
#VolleyWrocław
20:25 | 25:16 | 25:21 | 25:13
niedziela, 19 listopada 16:00
Kolejka 7
KS PAŁAC Bydgoszcz
1:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
20:25 | 16:25 | 25:17 | 12:25
niedziela, 19 listopada 19:00
Kolejka 7
PGE RYSICE Rzeszów
3:1
Grot Budowlani Łódź
25:15 | 25:15 | 21:25 | 25:14
Kolejka 8
czwartek, 23 listopada 20:30
Kolejka 8
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
26:28 | 16:25 | 18:25
piątek, 24 listopada 20:30
Kolejka 8
Grot Budowlani Łódź
3:0
MOYA Radomka Radom
25:18 | 25:23 | 25:21
niedziela, 26 listopada 19:00
Kolejka 8
UNI Opole
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
12:25 | 11:25 | 16:25
poniedziałek, 27 listopada 20:30
Kolejka 8
ITA TOOLS STAL Mielec
2:3
Energa MKS Kalisz
25:22 | 25:17 | 21:25 | 24:26 | 9:15
środa, 29 listopada 19:00
Kolejka 8
Grupa Azoty Akademia Tarnów
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Tarnów ul. Okręzna 8, Tarnów
Kolejka 9
sobota, 02 grudnia 19:00
Kolejka 9
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:22 | 25:17 | 25:15
niedziela, 03 grudnia 16:00
Kolejka 9
PGE RYSICE Rzeszów
3:2
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:18 | 21:25 | 21:25 | 25:19 | 15:13
niedziela, 03 grudnia 19:00
Kolejka 9
Energa MKS Kalisz
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
18:25 | 20:25 | 20:25
poniedziałek, 04 grudnia 17:30
Kolejka 9
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:2
MOYA Radomka Radom
19:25 | 21:25 | 27:25 | 25:17 | 17:15
poniedziałek, 04 grudnia 20:30
Kolejka 9
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
ITA TOOLS STAL Mielec
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
Kolejka 10
czwartek, 07 grudnia 18:20
Kolejka 10
Grupa Azoty Akademia Tarnów
2:3
MOYA Radomka Radom
25:19 | 18:25 | 17:25 | 27:25 | 7:15
piątek, 08 grudnia 17:30
Kolejka 10
UNI Opole
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
25:27 | 30:32 | 22:25
piątek, 08 grudnia 20:30
Kolejka 10
Energa MKS Kalisz
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Arena Kalisz Wyszyńskiego 22-24, Kalisz
sobota, 09 grudnia 19:00
Kolejka 10
Grot Budowlani Łódź
3:1
#VolleyWrocław
22:25 | 25:12 | 25:15 | 25:14
niedziela, 10 grudnia 13:00
Kolejka 10
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
23:25 | 17:25 | 19:25
niedziela, 10 grudnia 16:00
Kolejka 10
ITA TOOLS STAL Mielec
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
19:25 | 21:25 | 14:25
Kolejka 11
wtorek, 12 grudnia 19:00
Kolejka 11
UNI Opole
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:16 | 25:18 | 25:16
środa, 13 grudnia 00:00
Kolejka 11
MOYA Radomka Radom
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
HWS RCS Struga 63, Radom
środa, 13 grudnia 19:00
Kolejka 11
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Energa MKS Kalisz
25:17 | 25:18 | 25:14
czwartek, 14 grudnia 19:00
Kolejka 11
Grot Budowlani Łódź
2:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
25:21 | 17:25 | 18:25 | 25:22 | 3:15
sobota, 23 grudnia 14:45
Kolejka 11
PGE RYSICE Rzeszów
3:2
ŁKS Commercecon Łódź
25:20 | 22:25 | 27:29 | 25:21 | 15:13
Kolejka 12
sobota, 16 grudnia 00:00
Kolejka 12
PGE RYSICE Rzeszów
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 16 grudnia 19:00
Kolejka 12
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:21 | 25:18 | 25:17
poniedziałek, 18 grudnia 16:00
Kolejka 12
UNI Opole
3:1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
28:26 | 19:25 | 25:23 | 25:15
poniedziałek, 18 grudnia 17:30
Kolejka 12
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
Grot Budowlani Łódź
30:28 | 25:17 | 25:20
wtorek, 19 grudnia 19:00
Kolejka 12
MOYA Radomka Radom
3:1
Energa MKS Kalisz
25:16 | 25:27 | 25:15 | 25:19
Kolejka 13
piątek, 29 grudnia 16:00
Kolejka 13
ITA TOOLS STAL Mielec
2:3
MOYA Radomka Radom
25:19 | 24:26 | 21:25 | 26:24 | 10:15
sobota, 30 grudnia 00:00
Kolejka 13
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
ŁKS Commercecon Łódź
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 30 grudnia 13:00
Kolejka 13
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
18:25 | 16:25 | 20:25
sobota, 30 grudnia 16:00
Kolejka 13
Grot Budowlani Łódź
3:0
UNI Opole
25:18 | 26:24 | 25:20
niedziela, 31 grudnia 14:45
Kolejka 13
Energa MKS Kalisz
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
20:25 | 12:25 | 18:25
Kolejka 14
czwartek, 04 stycznia 21:00
Kolejka 14
MOYA Radomka Radom
1:3
PGE RYSICE Rzeszów
21:25 | 19:25 | 25:23 | 17:25
piątek, 05 stycznia 19:00
Kolejka 14
Grot Budowlani Łódź
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:21 | 25:11 | 25:10
sobota, 06 stycznia 00:00
Kolejka 14
Grupa Azoty Chemik Police
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
sobota, 06 stycznia 17:30
Kolejka 14
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
ŁKS Commercecon Łódź
25:21 | 25:19 | 25:15
niedziela, 07 stycznia 19:00
Kolejka 14
UNI Opole
2:3
ITA TOOLS STAL Mielec
18:25 | 22:25 | 25:16 | 25:20 | 13:15
Kolejka 15
sobota, 13 stycznia 00:00
Kolejka 15
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
#VolleyWrocław
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 13 stycznia 16:00
Kolejka 15
ITA TOOLS STAL Mielec
3:2
Grot Budowlani Łódź
25:23 | 22:25 | 24:26 | 25:21 | 16:14
sobota, 13 stycznia 20:30
Kolejka 15
PGE RYSICE Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police
32:34 | 25:23 | 25:18 | 18:25 | 10:15
poniedziałek, 15 stycznia 17:30
Kolejka 15
Energa MKS Kalisz
1:3
UNI Opole
20:25 | 26:28 | 25:20 | 19:25
poniedziałek, 15 stycznia 20:30
Kolejka 15
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
10:25 | 15:25 | 20:25
środa, 07 lutego 19:00
Kolejka 15
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
MOYA Radomka Radom
25:14 | 25:22 | 25:15
Kolejka 16
sobota, 20 stycznia 00:00
Kolejka 16
UNI Opole
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
niedziela, 21 stycznia 16:00
Kolejka 16
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
13:25 | 22:25 | 20:25
niedziela, 21 stycznia 19:00
Kolejka 16
Grot Budowlani Łódź
3:0
Energa MKS Kalisz
25:7 | 25:19 | 25:16
niedziela, 21 stycznia 20:30
Kolejka 16
Grupa Azoty Chemik Police
2:3
MOYA Radomka Radom
21:25 | 25:20 | 25:20 | 23:25 | 11:15
poniedziałek, 22 stycznia 20:30
Kolejka 16
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:1
ITA TOOLS STAL Mielec
25:17 | 25:18 | 24:26 | 25:11
Kolejka 17
piątek, 26 stycznia 17:30
Kolejka 17
ŁKS Commercecon Łódź
1:3
Grupa Azoty Chemik Police
25:23 | 22:25 | 15:25 | 19:25
piątek, 26 stycznia 20:30
Kolejka 17
ITA TOOLS STAL Mielec
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:16 | 25:18 | 26:24
sobota, 27 stycznia 00:00
Kolejka 17
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3
Grot Budowlani Łódź
19:25 | 23:25 | 21:25
sobota, 27 stycznia 16:00
Kolejka 17
MOYA Radomka Radom
VS
#VolleyWrocław
HWS RCS Struga 63, Radom
sobota, 27 stycznia 19:15
Kolejka 17
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
UNI Opole
25:18 | 25:23 | 25:21
poniedziałek, 29 stycznia 19:00
Kolejka 17
Energa MKS Kalisz
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
20:25 | 20:25 | 22:25
Kolejka 18
sobota, 03 lutego 00:00
Kolejka 18
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
sobota, 03 lutego 17:30
Kolejka 18
Grot Budowlani Łódź
1:3
PGE RYSICE Rzeszów
19:25 | 25:20 | 22:25 | 20:25
sobota, 03 lutego 19:00
Kolejka 18
UNI Opole
3:1
MOYA Radomka Radom
26:24 | 25:23 | 25:27 | 25:23
niedziela, 04 lutego 16:00
Kolejka 18
ITA TOOLS STAL Mielec
2:3
ŁKS Commercecon Łódź
16:25 | 25:19 | 23:25 | 25:20 | 8:15
poniedziałek, 05 lutego 20:30
Kolejka 18
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
Energa MKS Kalisz
20:25 | 20:25 | 20:25
Kolejka 19
piątek, 09 lutego 20:30
Kolejka 19
Energa MKS Kalisz
3:1
ITA TOOLS STAL Mielec
25:19 | 25:19 | 21:25 | 25:22
sobota, 10 lutego 00:00
Kolejka 19
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 10 lutego 00:00
Kolejka 19
ŁKS Commercecon Łódź
VS
#VolleyWrocław
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
niedziela, 11 lutego 13:00
Kolejka 19
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
UNI Opole
25:16 | 25:13 | 25:16
niedziela, 11 lutego 16:00
Kolejka 19
MOYA Radomka Radom
2:3
Grot Budowlani Łódź
25:23 | 25:23 | 12:25 | 13:25 | 12:15
poniedziałek, 12 lutego 17:30
Kolejka 19
PGE RYSICE Rzeszów
1:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
21:25 | 15:25 | 25:14 | 16:25
Ćwierćfinał
piątek, 22 marca 19:00
Ćwierćfinał
Energa MKS Kalisz
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
18:25 | 17:25 | 19:25
środa, 27 marca 20:30
Ćwierćfinał
Grupa Azoty Chemik Police
3:1
Energa MKS Kalisz
21:25 | 25:18 | 25:18 | 33:31
sobota, 30 marca 19:00
Ćwierćfinał
Grupa Azoty Chemik Police
VS
Energa MKS Kalisz
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
Ćwierćfinał
sobota, 23 marca 14:45
Ćwierćfinał
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:2
UNI Opole
25:19 | 25:17 | 24:26 | 18:25 | 15:12
wtorek, 26 marca 20:30
Ćwierćfinał
UNI Opole
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
19:25 | 24:26 | 21:25
piątek, 29 marca 19:00
Ćwierćfinał
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
VS
UNI Opole
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
Kolejka 20
piątek, 23 lutego 17:30
Kolejka 20
MOYA Radomka Radom
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
22:25 | 19:25 | 22:25
sobota, 24 lutego 00:00
Kolejka 20
ITA TOOLS STAL Mielec
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
MOSiR Mielec 39-300 Mielec ul. Solskiego 1
sobota, 24 lutego 00:00
Kolejka 20
UNI Opole
VS
#VolleyWrocław
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 24 lutego 19:00
Kolejka 20
Grot Budowlani Łódź
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
17:25 | 24:26 | 23:25
niedziela, 25 lutego 16:00
Kolejka 20
ŁKS Commercecon Łódź
3:2
Energa MKS Kalisz
23:25 | 25:27 | 25:12 | 25:12 | 15:12
niedziela, 25 lutego 19:00
Kolejka 20
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
11:25 | 19:25 | 21:25
Kolejka 21
sobota, 02 marca 00:00
Kolejka 21
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
Energa MKS Kalisz
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 02 marca 16:00
Kolejka 21
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:16 | 25:21 | 25:15
niedziela, 03 marca 18:00
Kolejka 21
Grupa Azoty Chemik Police
3:2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
23:25 | 25:17 | 25:22 | 23:25 | 15:13
niedziela, 03 marca 20:30
Kolejka 21
MOYA Radomka Radom
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:19 | 25:21 | 25:17
poniedziałek, 04 marca 17:30
Kolejka 21
ŁKS Commercecon Łódź
3:1
UNI Opole
24:26 | 25:21 | 25:22 | 25:18
Kolejka 22
czwartek, 07 marca 21:00
Kolejka 22
Energa MKS Kalisz
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
20:25 | 22:25 | 22:25
piątek, 08 marca 16:00
Kolejka 22
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
UNI Opole
17:25 | 18:25 | 17:25
piątek, 08 marca 17:30
Kolejka 22
ŁKS Commercecon Łódź
3:2
PGE RYSICE Rzeszów
25:21 | 25:13 | 20:25 | 21:25 | 15:10
piątek, 08 marca 20:30
Kolejka 22
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:2
Grot Budowlani Łódź
19:25 | 25:18 | 19:25 | 25:21 | 15:13
sobota, 09 marca 00:00
Kolejka 22
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
MOYA Radomka Radom
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 09 marca 00:00
Kolejka 22
ITA TOOLS STAL Mielec
VS
#VolleyWrocław
MOSiR Mielec 39-300 Mielec ul. Solskiego 1
Ćwierćfinał
czwartek, 21 marca 17:30
Ćwierćfinał
ŁKS Commercecon Łódź
2:3
Grot Budowlani Łódź
23:25 | 26:24 | 21:25 | 25:22 | 10:15
wtorek, 26 marca 17:30
Ćwierćfinał
Grot Budowlani Łódź
1:3
ŁKS Commercecon Łódź
18:25 | 21:25 | 27:25 | 22:25
sobota, 30 marca 16:00
Ćwierćfinał
ŁKS Commercecon Łódź
0:3
Grot Budowlani Łódź
15:25 | 20:25 | 20:25
Ćwierćfinał
sobota, 23 marca 20:30
Ćwierćfinał
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
MOYA Radomka Radom
25:22 | 25:19 | 25:22
środa, 27 marca 17:30
Ćwierćfinał
MOYA Radomka Radom
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
21:25 | 21:25 | 20:25
sobota, 30 marca 13:00
Ćwierćfinał
PGE RYSICE Rzeszów
VS
MOYA Radomka Radom
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
Półfinał
wtorek, 02 kwietnia 18:20
Półfinał
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
2:3
PGE RYSICE Rzeszów
19:25 | 25:19 | 25:18 | 22:25 | 8:15
piątek, 05 kwietnia 17:30
Półfinał
PGE RYSICE Rzeszów
3:2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
25:22 | 22:25 | 25:17 | 23:25 | 15:12
wtorek, 09 kwietnia 00:00
Półfinał
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
VS
PGE RYSICE Rzeszów
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
Półfinał
wtorek, 02 kwietnia 19:00
Półfinał
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:17 | 25:18 | 25:18
piątek, 05 kwietnia 20:30
Półfinał
Grot Budowlani Łódź
1:3
Grupa Azoty Chemik Police
17:25 | 25:20 | 18:25 | 20:25
wtorek, 09 kwietnia 00:00
Półfinał
Grupa Azoty Chemik Police
VS
Grot Budowlani Łódź
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
o 7-8 miejsce
czwartek, 04 kwietnia 19:00
o 7-8 miejsce
Energa MKS Kalisz
2:3
UNI Opole
15:25 | 17:25 | 25:20 | 25:17 | 11:15
środa, 10 kwietnia 15:45
o 7-8 miejsce
UNI Opole
3:0
Energa MKS Kalisz
25:19 | 25:23 | 25:20
o 5-6 miejsce
wtorek, 09 kwietnia 17:30
o 5-6 miejsce
MOYA Radomka Radom
1:3
ŁKS Commercecon Łódź
20:25 | 22:25 | 25:21 | 14:25
sobota, 13 kwietnia 20:30
o 5-6 miejsce
ŁKS Commercecon Łódź
3:2
MOYA Radomka Radom
26:24 | 25:27 | 14:25 | 25:13 | 15:12
o 3-4 miejsce
piątek, 12 kwietnia 17:30
o 3-4 miejsce
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:16 | 25:20 | 25:20
wtorek, 16 kwietnia 17:30
o 3-4 miejsce
Grot Budowlani Łódź
3:0
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
25:16 | 25:20 | 25:17
piątek, 19 kwietnia 17:30
o 3-4 miejsce
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:1
Grot Budowlani Łódź
25:23 | 25:23 | 24:26 | 25:23
wtorek, 23 kwietnia 17:30
o 3-4 miejsce
Grot Budowlani Łódź
1:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
25:23 | 24:26 | 12:25 | 22:25
piątek, 26 kwietnia 17:30
o 3-4 miejsce
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
VS
Grot Budowlani Łódź
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
o 1-2 miejsce
piątek, 12 kwietnia 20:30
o 1-2 miejsce
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
PGE RYSICE Rzeszów
25:20 | 25:21 | 25:21
wtorek, 16 kwietnia 20:30
o 1-2 miejsce
PGE RYSICE Rzeszów
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
23:25 | 19:25 | 22:25
piątek, 19 kwietnia 20:30
o 1-2 miejsce
Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE RYSICE Rzeszów
20:25 | 25:18 | 25:16 | 25:23
poniedziałek, 22 kwietnia 17:30
o 1-2 miejsce
PGE RYSICE Rzeszów
VS
Grupa Azoty Chemik Police
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
piątek, 26 kwietnia 20:30
o 1-2 miejsce
Grupa Azoty Chemik Police
VS
PGE RYSICE Rzeszów
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni