SEZON 2022/2023

Kolejka 1
czwartek, 27 października 17:30
Kolejka 1
IŁ Capital Legionovia Legionowo
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
18:25 | 16:25 | 8:25
piątek, 28 października 19:00
Kolejka 1
UNI Opole
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
15:25 | 20:25 | 21:25
sobota, 29 października 19:00
Kolejka 1
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
3:1
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
20:25 | 25:12 | 25:12 | 25:23
niedziela, 30 października 19:00
Kolejka 1
Energa MKS Kalisz
3:2
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
26:24 | 25:21 | 18:25 | 30:32 | 15:9
poniedziałek, 31 października 17:30
Kolejka 1
#VolleyWrocław
0:3
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
21:25 | 18:25 | 21:25
poniedziałek, 31 października 20:30
Kolejka 1
Grot Budowlani Łódź
0:3
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
19:25 | 22:25 | 18:25
Kolejka 2
czwartek, 03 listopada 21:00
Kolejka 2
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
IŁ Capital Legionovia Legionowo
25:21 | 25:15 | 26:24
piątek, 04 listopada 17:30
Kolejka 2
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
1:3
UNI Opole
25:20 | 22:25 | 19:25 | 23:25
piątek, 04 listopada 19:00
Kolejka 2
Energa MKS Kalisz
2:3
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
21:25 | 19:25 | 25:18 | 25:16 | 11:15
sobota, 05 listopada 17:30
Kolejka 2
Grupa Azoty Chemik Police
3:2
#VolleyWrocław
22:25 | 25:10 | 15:25 | 25:10 | 15:12
sobota, 05 listopada 19:00
Kolejka 2
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
3:0
Grot Budowlani Łódź
26:24 | 25:17 | 25:15
niedziela, 06 listopada 19:00
Kolejka 2
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
0:3
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
23:25 | 19:25 | 27:29
Kolejka 3
piątek, 11 listopada 19:00
Kolejka 3
Grot Budowlani Łódź
3:0
IŁ Capital Legionovia Legionowo
25:14 | 25:18 | 25:16
piątek, 11 listopada 20:30
Kolejka 3
Energa MKS Kalisz
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
23:25 | 12:25 | 17:25
sobota, 12 listopada 19:00
Kolejka 3
#VolleyWrocław
2:3
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
23:25 | 25:17 | 25:22 | 20:25 | 6:15
sobota, 12 listopada 20:30
Kolejka 3
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
VS
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
poniedziałek, 14 listopada 17:30
Kolejka 3
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
3:0
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
25:12 | 25:22 | 25:22
wtorek, 29 listopada 17:00
Kolejka 3
UNI Opole
3:1
Grupa Azoty Chemik Police
17:25 | 28:26 | 25:23 | 25:14
Kolejka 4
czwartek, 17 listopada 17:30
Kolejka 4
UNI Opole
2:3
Grot Budowlani Łódź
22:25 | 16:25 | 25:20 | 25:23 | 12:15
czwartek, 17 listopada 19:00
Kolejka 4
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
25:18 | 25:16 | 25:19
piątek, 18 listopada 19:00
Kolejka 4
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
VS
#VolleyWrocław
HWS RCS Struga 63, Radom
poniedziałek, 21 listopada 17:30
Kolejka 4
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
25:14 | 25:13 | 25:20
poniedziałek, 21 listopada 20:30
Kolejka 4
IŁ Capital Legionovia Legionowo
0:3
Energa MKS Kalisz
18:25 | 19:25 | 16:25
wtorek, 22 listopada 19:00
Kolejka 4
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
0:3
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
20:25 | 11:25 | 20:25
Kolejka 5
piątek, 25 listopada 17:30
Kolejka 5
Grot Budowlani Łódź
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
17:25 | 22:25 | 17:25
piątek, 25 listopada 19:00
Kolejka 5
Energa MKS Kalisz
3:1
UNI Opole
23:25 | 25:23 | 25:12 | 25:20
sobota, 26 listopada 00:00
Kolejka 5
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
VS
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 26 listopada 19:00
Kolejka 5
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
1:3
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
19:25 | 25:15 | 18:25 | 19:25
niedziela, 27 listopada 19:00
Kolejka 5
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
3:0
IŁ Capital Legionovia Legionowo
25:12 | 25:20 | 25:23
poniedziałek, 28 listopada 20:30
Kolejka 5
#VolleyWrocław
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
24:26 | 18:25 | 19:25
Kolejka 6
piątek, 02 grudnia 17:30
Kolejka 6
ŁKS Commercecon Łódź
3:2
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
24:26 | 25:13 | 25:21 | 22:25 | 15:11
sobota, 03 grudnia 00:00
Kolejka 6
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
VS
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
HWS RCS Struga 63, Radom
sobota, 03 grudnia 16:00
Kolejka 6
Grupa Azoty Chemik Police
3:1
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
25:20 | 20:25 | 25:18 | 25:20
sobota, 03 grudnia 19:00
Kolejka 6
Grot Budowlani Łódź
3:1
Energa MKS Kalisz
25:18 | 25:23 | 22:25 | 30:28
niedziela, 04 grudnia 20:30
Kolejka 6
IŁ Capital Legionovia Legionowo
1:3
#VolleyWrocław
25:20 | 22:25 | 19:25 | 24:26
poniedziałek, 05 grudnia 20:30
Kolejka 6
UNI Opole
1:3
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
25:19 | 23:25 | 19:25 | 16:25
Kolejka 7
czwartek, 08 grudnia 21:00
Kolejka 7
#VolleyWrocław
3:1
UNI Opole
25:20 | 20:25 | 25:18 | 25:23
piątek, 09 grudnia 17:30
Kolejka 7
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
VS
Grot Budowlani Łódź
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 10 grudnia 00:00
Kolejka 7
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
VS
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
sobota, 10 grudnia 19:00
Kolejka 7
Energa MKS Kalisz
VS
Grupa Azoty Chemik Police
Arena Kalisz Wyszyńskiego 22-24, Kalisz
niedziela, 11 grudnia 16:00
Kolejka 7
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
ŁKS Commercecon Łódź
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
niedziela, 11 grudnia 19:00
Kolejka 7
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
VS
IŁ Capital Legionovia Legionowo
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
Kolejka 8
piątek, 16 grudnia 17:00
Kolejka 8
UNI Opole
VS
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
piątek, 16 grudnia 19:00
Kolejka 8
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
VS
ŁKS Commercecon Łódź
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
sobota, 17 grudnia 00:00
Kolejka 8
Grupa Azoty Chemik Police
VS
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
sobota, 17 grudnia 19:00
Kolejka 8
Grot Budowlani Łódź
VS
#VolleyWrocław
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
poniedziałek, 19 grudnia 17:30
Kolejka 8
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
IŁ Capital Legionovia Legionowo
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
poniedziałek, 19 grudnia 20:30
Kolejka 8
Energa MKS Kalisz
VS
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
Arena Kalisz Wyszyńskiego 22-24, Kalisz
Kolejka 9
piątek, 23 grudnia 19:00
Kolejka 9
#VolleyWrocław
VS
Energa MKS Kalisz
Hala Orbita al. I.J. Paderewskiego 35, Wrocław
środa, 28 grudnia 00:00
Kolejka 9
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
VS
ŁKS Commercecon Łódź
HWS RCS Struga 63, Radom
środa, 28 grudnia 00:00
Kolejka 9
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
VS
Grot Budowlani Łódź
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
środa, 28 grudnia 00:00
Kolejka 9
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
VS
Grupa Azoty Chemik Police
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
środa, 28 grudnia 00:00
Kolejka 9
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
VS
IŁ Capital Legionovia Legionowo
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
czwartek, 29 grudnia 19:00
Kolejka 9
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
UNI Opole
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
Kolejka 10
sobota, 07 stycznia 00:00
Kolejka 10
Grot Budowlani Łódź
VS
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
sobota, 07 stycznia 00:00
Kolejka 10
Energa MKS Kalisz
VS
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Arena Kalisz Wyszyńskiego 22-24, Kalisz
sobota, 07 stycznia 00:00
Kolejka 10
Grupa Azoty Chemik Police
VS
ŁKS Commercecon Łódź
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
sobota, 07 stycznia 00:00
Kolejka 10
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
VS
#VolleyWrocław
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 07 stycznia 00:00
Kolejka 10
IŁ Capital Legionovia Legionowo
VS
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
IŁ Capital Arena ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 07 stycznia 00:00
Kolejka 10
UNI Opole
VS
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
Kolejka 11
piątek, 13 stycznia 00:00
Kolejka 11
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
VS
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 14 stycznia 00:00
Kolejka 11
IŁ Capital Legionovia Legionowo
VS
UNI Opole
IŁ Capital Arena ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 14 stycznia 00:00
Kolejka 11
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
#VolleyWrocław
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
sobota, 14 stycznia 00:00
Kolejka 11
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
VS
Energa MKS Kalisz
HWS RCS Struga 63, Radom
sobota, 14 stycznia 00:00
Kolejka 11
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
VS
Grupa Azoty Chemik Police
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 14 stycznia 00:00
Kolejka 11
ŁKS Commercecon Łódź
VS
Grot Budowlani Łódź
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
Kolejka 12
sobota, 21 stycznia 00:00
Kolejka 12
Grupa Azoty Chemik Police
VS
IŁ Capital Legionovia Legionowo
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
sobota, 21 stycznia 00:00
Kolejka 12
ŁKS Commercecon Łódź
VS
UNI Opole
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
sobota, 21 stycznia 00:00
Kolejka 12
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
VS
Grot Budowlani Łódź
HWS RCS Struga 63, Radom
sobota, 21 stycznia 00:00
Kolejka 12
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
sobota, 21 stycznia 00:00
Kolejka 12
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
VS
#VolleyWrocław
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 21 stycznia 00:00
Kolejka 12
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
VS
Energa MKS Kalisz
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
Kolejka 13
sobota, 28 stycznia 00:00
Kolejka 13
#VolleyWrocław
VS
Grupa Azoty Chemik Police
Hala Orbita al. I.J. Paderewskiego 35, Wrocław
sobota, 28 stycznia 00:00
Kolejka 13
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
VS
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 28 stycznia 00:00
Kolejka 13
Grot Budowlani Łódź
VS
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
sobota, 28 stycznia 00:00
Kolejka 13
UNI Opole
VS
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 28 stycznia 00:00
Kolejka 13
IŁ Capital Legionovia Legionowo
VS
ŁKS Commercecon Łódź
IŁ Capital Arena ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 28 stycznia 00:00
Kolejka 13
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
Energa MKS Kalisz
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
Kolejka 14
sobota, 04 lutego 00:00
Kolejka 14
Grupa Azoty Chemik Police
VS
UNI Opole
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
sobota, 04 lutego 00:00
Kolejka 14
IŁ Capital Legionovia Legionowo
VS
Grot Budowlani Łódź
IŁ Capital Arena ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 04 lutego 00:00
Kolejka 14
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
VS
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
HWS RCS Struga 63, Radom
sobota, 04 lutego 00:00
Kolejka 14
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
VS
#VolleyWrocław
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
sobota, 04 lutego 00:00
Kolejka 14
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
sobota, 04 lutego 00:00
Kolejka 14
ŁKS Commercecon Łódź
VS
Energa MKS Kalisz
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
Kolejka 15
sobota, 11 lutego 00:00
Kolejka 15
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
VS
ŁKS Commercecon Łódź
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 11 lutego 00:00
Kolejka 15
Energa MKS Kalisz
VS
IŁ Capital Legionovia Legionowo
Arena Kalisz Wyszyńskiego 22-24, Kalisz
sobota, 11 lutego 00:00
Kolejka 15
Grot Budowlani Łódź
VS
UNI Opole
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
sobota, 11 lutego 00:00
Kolejka 15
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
VS
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 11 lutego 00:00
Kolejka 15
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
Grupa Azoty Chemik Police
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
sobota, 11 lutego 00:00
Kolejka 15
#VolleyWrocław
VS
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Hala Orbita al. I.J. Paderewskiego 35, Wrocław
Kolejka 16
sobota, 18 lutego 00:00
Kolejka 16
Grupa Azoty Chemik Police
VS
Grot Budowlani Łódź
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
sobota, 18 lutego 00:00
Kolejka 16
ŁKS Commercecon Łódź
VS
#VolleyWrocław
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
sobota, 18 lutego 00:00
Kolejka 16
UNI Opole
VS
Energa MKS Kalisz
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 18 lutego 00:00
Kolejka 16
IŁ Capital Legionovia Legionowo
VS
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
IŁ Capital Arena ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 18 lutego 00:00
Kolejka 16
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
VS
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
sobota, 18 lutego 00:00
Kolejka 16
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
VS
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
HWS RCS Struga 63, Radom
Kolejka 17
sobota, 25 lutego 00:00
Kolejka 17
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
VS
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Hala PWSZ w Tarnowie ul. Mickiewicza 8, Tarnów
sobota, 25 lutego 00:00
Kolejka 17
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
VS
ŁKS Commercecon Łódź
Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 25 lutego 00:00
Kolejka 17
#VolleyWrocław
VS
IŁ Capital Legionovia Legionowo
Hala Orbita al. I.J. Paderewskiego 35, Wrocław
sobota, 25 lutego 00:00
Kolejka 17
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
VS
UNI Opole
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 25 lutego 00:00
Kolejka 17
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
VS
Grupa Azoty Chemik Police
Hala Pod Dębowcem ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
sobota, 25 lutego 00:00
Kolejka 17
Energa MKS Kalisz
VS
Grot Budowlani Łódź
Arena Kalisz Wyszyńskiego 22-24, Kalisz
Kolejka 18
sobota, 04 marca 00:00
Kolejka 18
Grupa Azoty Chemik Police
VS
Energa MKS Kalisz
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
sobota, 04 marca 00:00
Kolejka 18
Grot Budowlani Łódź
VS
OnlyBio Pałac Bydgoszcz
Sport Arena Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
sobota, 04 marca 00:00
Kolejka 18
UNI Opole
VS
#VolleyWrocław
Hala Immobile Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota, 04 marca 00:00
Kolejka 18
IŁ Capital Legionovia Legionowo
VS
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
IŁ Capital Arena ul. Chrobrego 50B, Legionowo
sobota, 04 marca 00:00
Kolejka 18
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
VS
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
HWS RCS Struga 63, Radom
sobota, 04 marca 00:00
Kolejka 18
ŁKS Commercecon Łódź
VS
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów