Łódzki Sport patronem medialnym Grot Budowlanych Łódź

Autor: Redakcja Budowlani

Łódzki Sport patronem medialnym Grot Budowlanych Łódź

Skupiający się na informowaniu o najważniejszych wydarzeniach sportowych w całym województwie portal internetowy LodzkiSport.pl rozpoczął współpracę z naszym klubem.

Skupiający się na informowaniu o najważniejszych wydarzeniach sportowych w całym województwie portal internetowy LodzkiSport.pl rozpoczął współpracę z naszym klubem.

Łódzki Sport (LodzkiSport.pl) to jedyny serwis internetowy poświęcony w całości sportowi w Łodzi i regionie. Zespół redakcyjny śledzi i relacjonuje występy między innymi drużyn piłkarskich, siatkarskich czy koszykarskich, ale także starty lekkoatletów, gimnastyków czy przedstawicieli sztuk walki. To również komentarze, analizy, zdjęcia i przede wszystkim emocje, w każdym wydaniu. Ważnym obszarem zainteresowania Łódzkiego Sportu jest promowanie sportu masowego i amatorskiego, dlatego szczególną uwagę poświęca biegom czy nauce gry w piłkę dla najmłodszych. Jest też otwarty na informacje od kibiców, dotyczących wyczynów sportowych ich i ich drużyn. Uruchomił również specjalną Wirtualną Trybunę Kibica, na forum której każdy może wyrazić swoje zdanie (WIĘCEJ).

W ramach współpracy z Grot Budowlanymi Łódź serwis Łódzki Sport zamierza być nie tylko być naocznym świadkiem gry zespołu, ale też pomóc w dalszym rozwoju klubu, promując go i dopingując drużynę w walce o kolejne ligowe zwycięstwa, sukcesy klubowe i coraz lepsze osiągnięcia indywidualne siatkarek.

- Wierzymy, że dzięki współpracy z Łódzkim Sportem, będziemy mogli być, niezależnie od okoliczności, jeszcze bliżej naszych kibiców, a także zaskarbić sobie sympatię kolejnych fanów, którzy dotychczas nie znali naszej drużyny lub w ogóle nie interesowali się żeńską siatkówką. Chcemy pomóc im zakochać się w tej widowiskowej i niezwykle emocjonującej dyscyplinie sportu, a także w naszym zespole, który zdobył już wiele serc kibiców Łodzi i całym kraju - przyznał prezes Grot Budowlanych Łódź, Marcin Chudzik.

Na łamach lodzkisport.pl publikowane będą ciekawe materiały dotyczące aktualnej dyspozycji sportowej drużyny, ale też wywiady i artykuły poświęcone codziennemu funkcjonowaniu klubu i drużyny. Poza tym mamy nadzieję wspólnie powalczyć o ligowe medale i Puchar Polski, w którego półfinale zagramy już wkrótce, z Łódzkim Sportem, jako patronem medialnym u boku.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni