#SiatkarskaLiga w Łodzi. Zobacz spacer po mieście z zawodniczkami

Autor: Redakcja Budowlani

#SiatkarskaLiga w Łodzi. Zobacz spacer po mieście z zawodniczkami

Ana Bjelica, Andrea Mitrović, Justyna Łysiak oraz Mackenzie May z kamerami Siatkarskiej Ligi pokazują Łódź i opowiadają o swoich ulubionych miejscach w mieście oraz pracy w klubie.

- Myślę, że to dobra liga z wartościowymi zawodniczkami. Polskie siatkarski są niesamowite. To były powody, dla których tu wróciłam. Przed przyjściem tutaj rozmawiałam z Magdą Stysiak. Grałyśmy tutaj również mistrzostwa Świata więc spędziłyśmy trzy tygodnie. Bardzo lubię Łódź. Jest tutaj wiele miejsc i rzeczy do robienia. Są świetnie restauracje. Dla mnie to wystarczające - Ana Bjelica.

- W Łodzi bardzo dobrze się czuję. To miejsce mogę nazwać moim drugim domem. Okres, w którym jestem i to o jakie cele gra klub bardzo fajnie się ze sobą zbiegł. Co roku walczymy o jak najwyższe cele. To jest dla mnie bardzo ważne - Justyna Łysiak.

- Nigdy wcześniej nie byłam w Polsce. Naprawdę miło jest w Łodzi. Jest wiele bardzo dobrych restauracji i sklepów. To nowe środowisko dla mnie. Nie znałam wcześniej dziewczyn ani trenerów. Wszyscy są świetni - Mackenzie May. 

- Bardzo lubię Manufakturę. Często tam jestem. Kawiarnie, restauracje z bardzo dobrym jedzeniem i atmosferą - Andrea Mitrović

 

 


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni