4 sety w Kleszczowie

Autor: Redakcja Budowlani

4 sety w Kleszczowie

Wczoraj nasza drużyna rozegrała drugi mecz sparingowy z ekipą FAKIEŁ Nowy Urengoj. Spotkanie odbyło się w Kleszczowie, gdzie rosyjska drużyna przebywa na zgrupowaniu przygotowawczym. Podobnie jak w Łodzi, spotkanie zakończyło się w czterech odsłonach, tym razem jednak... z remisem.

Wczoraj nasza drużyna rozegrała drugi mecz sparingowy z ekipą FAKIEŁ Nowy Urengoj. Spotkanie odbyło się w Kleszczowie, gdzie rosyjska drużyna przebywa na zgrupowaniu przygotowawczym. Podobnie jak w Łodzi, spotkanie zakończyło się w czterech odsłonach, tym razem jednak... z remisem.

 

Beef Master Budowlani - Fakieł Nowy Urengoj 2:2 (25:18, 23:25, 25:23, 15:25)

Beef Master Budowlani Łódź: Cabajewski, Ściurka, Trach, Kwiatkowska, Nuszel, Sikorska, Durajczyk (libero) oraz Cabrera, Grajber, Śliwa, Pycia

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni