Ada, dziękujemy! 

Autor: Redakcja Budowlani

Ada, dziękujemy! 

W sezonie 2024/25 w drużynie Grot Budowlanych Łódź zabraknie Adrianny Kukulskiej. 

Ada występowała w naszym klubie przez dwa sezony. W niebiesko-biało-czerwonych barwach sięgnęła po brązowy medal TAURON Ligi 2022/23. 

- Dwa lata, które spędziłam w tym klubie, to dla mnie bardzo cenny czas, pełen wyzwań i różnych doświadczeń. Cieszę się, że mogłam grać o najwyższe cele i reprezentować barwy tego zespołu na arenie międzynarodowej. Poznałam tu mnóstwo wspaniałych ludzi i myślę, że z wieloma osobami nadal pozostanę w bliskim kontakcie. Dziękuję dziewczynom, z którymi tutaj grałam, dziękuję Prezesowi, chłopakom ze sztabu, no i oczywiście kibicom, którzy zawsze wykazywali się w stosunku do mojej osoby z wielką sympatią. Jak to mówią: „coś się kończy, coś zaczyna”. Trzymajcie się ciepło i w zdrowiu! - mówi Adrianna Kukulska


- Ada to pracowita siatkarka, która zawsze dawała z siebie sto procent. Dziękuję jej za zaangażowanie i reprezentowanie Grot Budowlanych Łódź przez dwa sezony. Życzę Adzie szybkiego powrotu do zdrowia oraz realizacji planów - powiedział Marcin Chudzik, prezes klubu. 


 

Ada, dziękujemy i życzymy Ci powodzenia!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni