Aleksandra Kazała nową zawodniczką Grot Budowlanych Łódź

Autor: Redakcja

Aleksandra Kazała nową zawodniczką Grot Budowlanych Łódź

Pochodząca z Dębicy, 26-letnia przyjmująca, Aleksandra Kazała będzie reprezentowała barwy Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2022/23.

Dwa ostatnie sezony spędziła w zespole BKS BOSTIK Bielsko-Biała, w którym była jedną z najważniejszych postaci. Przez ten czas zapisała na swoim koncie ponad 500 punktów i czterokrotnie otrzymała statuetkę MVP dla najlepszej zawodniczki spotkania. W seniorskiej karierze, Ola ma za sobą występy w Pile, Stanach Zjednoczonych na  American University oraz w Rzeszowie. Nasza nowa przyjmująca może pochwalić się złotym medalem mistrzostw Europy kadetek zdobytym w 2013 roku.

- Cześć wszystkim! Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do drużyny Grot Budowlanych. Nie mogę się doczekać nowego sezonu oraz nowych wyzwań. Do zobaczenia na hali! - powiedziała Aleksandra Kazała.

- Ola jest zdecydowanie ofensywną przyjmującą, co pokazała w Bielsku. W niemal każdym meczu zdobywała ponad 10 pkt w ataku i stanowiła o sile zespołu. Cieszę się, że będzie występowała w naszym klubie - powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

 

Olu, witamy w Grot Budowlanych Łódź!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni