Autor: Redakcja Budowlani

Ambitnie na pożegnanie

To był niezły mecz w wykonaniu naszych zawodniczek.  
W swoim ostatnim meczu w CEV Champions League siatkarki Organiki Budowlanych uległy w Villa Cortese MC-Carnaghi 1:3 (25:18, 19:25, 15:25, 21:25)

To był niezły mecz w wykonaniu naszych zawodniczek.  

Pierwszy set był wręcz znakomity siatkarki MC-Carnaghi wydawały się wyraźnie zaskoczone świetną grą łodzianek. Graliśmy bardzo dobrze w przyjęciu, skutecznie w ataku i bloku, bardzo dobre było również rozegranie Marty Szymańskiej.

Drugi set to wciąż dobra gra naszego zespołu, ale siatkarki z Włoch zaczęły grać coraz lepiej, zwłaszcza w bloku.

Trzeci set w zasadzie bez historii - dominacja gospodyń, brak pomysłu na rozegranie i atak z naszej strony.

Czwarty ostatni set był wyrównany, dobrze w grę weszła Kasia Bryda, która atakowała mocno i skutecznie czym odciążyła Kasię Zaroślińską, ostatecznie wygrały siatkarki MC-Carnaghi Villa Cortese, ze świetną tego dnia Aurelią Cruz, która dzisiaj myliła się tylko zdaniem sędziego.

Na pewno jednak nie mamy się czego wstydzić, a dziewczyny wykorzystają zdobyte doświadczenie w swoich kolejnych meczach.

CEV Champions League kończymy na czwartym miejscu w grupie z dwoma punktami zdobytymi dzięki zwycięstwu nad VK Modranską Prostejov. Naszą grupę dzięki dzisiejszemu zwycięstwu wygrało MC Carnaghi Villa Cortese, a drugie miejsce zajął RC Cannes. Pełną tabelę można zobaczyć tutaj:

http://budowlanilodz.pl/tabela/cev-champions-league

Liga Mistrzyń dla nas w tym sezonie się kończy, teraz czas by poprawić swoją pozycję w Lidze, aby w kolejnym roku ponownie wystąpić w rozgrywkach CEV Champions League!

 

Tak relacjonowaliśmy spotkanie: http://budowlanilodz.pl/239

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni