Anna Lewandowska w Grot Budowlanych Łódź!

Autor: Redakcja Budowlani

Anna Lewandowska w Grot Budowlanych Łódź!

Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie reprezentować barwy naszego zespołu w sezonie 2019/20. 

Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie reprezentować barwy naszego zespołu w sezonie 2019/20. 

Anna jest wychowanką Budowlanych Toruń. Tam występowała w latach 2010-2018. W sezonie 2018/19 grała w pierwszoligowej Wiśle Warszawa, z którą po pokonaniu w barażach zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wywalczyła awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Na swoim koncie ma wicemistrzostwo oraz brązowy medal I Ligi. Niespełna 24-letnia środkowa mierzy 187 cm. 

- Po udanym sezonie w Wiśle Warszawa, dostałam kilka ciekawych ofert, ale propozycji od wicemistrzyń Polski się nie odrzuca. Dużą rolę odegrała również osoba trenera. Zależy mi na ciągłym rozwoju siatkarskim i podnoszeniu swoich umiejętności. Wiedziała, że w Budowlanych mogę liczyć na profesjonalny sztab szkoleniowy, który mi w tym pomoże . Zespół jest młody, ale wierzę, że przy tym bardzo ambitny i waleczny. Wspólnymi siłami stworzymy fajny kolektyw. Pamiętam kibiców Budowlanych, którzy tworzyli fajną atmosferę na meczach, dlatego tym bardziej nie mogę doczekać się nadchodzącego sezonu. Do zobaczenia! - powiedziała Anna Lewandowska. 

- Anna Lewandowska była jedną  podstawowych zawodniczek pierwszoligowej Wisły Warszawa, z którą wywalczyła awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Jest to młoda, zdolna środkowa, która ma za sobą występy w LSK. Cieszę się, że dołączy do naszego zespołu - skomentował prezes klubu, Marcin Chudzik.


Aniu, witamy w Grot Budowlanych Łódź!

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2019/2020:

Atakujące:

Rozgrywające:Julia Nowicka, Paulina Bałdyga

Środkowe: Anna Lewandowska,Jaroslava Pencová, Małgorzata Śmieszek

Przyjmujące: Agata Babicz, Anna Bączyńska, Charlotte Leys, Julia Twardowska

Libero:Maria Stenzel

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni