Błażej Krzyształowicz zostaje w Grot Budowlanych Łódź!

Autor: Redakcja Budowlani

Błażej Krzyształowicz zostaje w Grot Budowlanych Łódź!

W sezonie 2020/2021 pierwszym trenerem zespołu Grot Budowlanych Łódź niezmiennie pozostaje Błażej Krzyształowicz.

W sezonie 2020/2021 pierwszym trenerem zespołu Grot Budowlanych Łódź niezmiennie pozostaje Błażej Krzyształowicz.

Błażej Krzyształowicz związał się z Grot Budowlanymi Łódź w 2013 roku. Od tego czasu nieprzerwanie reprezentuje nasze barwy. Swoją karierę w klubie rozpoczął od objęcia posady statystyk. Następnie pełnił rolę asystenta trenera, a od sezonu 2016/2017 piastuje stanowisko pierwszego trenera zespołu. Wraz z Grot Budowlanymi Łódź zdobył: dwa wicemistrzostwa Polski, brązowy medal Mistrzostw Polski, Puchar Polski oraz dwa Superpuchar Polski.

- Doszliśmy do porozumienia z prezesem, dlatego zdecydowałem się zostać. Będzie to mój ósmy sezon w barwach Grot Budowlanych Łódź. Poświecimy jeszcze więcej naszej pracy żeby osiągnąć lepszy wynik niż ten z poprzedniego sezonu, który przerwała pandemia. Mamy młody zespół, który ma przed sobą dużą perspektywę rozwoju. Przy tak zbudowanej drużynie można spędzić jeszcze więcej czasu na treningach. Będziemy mieli również większy sztab trenerski, a to zawsze plus - w meczach i treningach. Pomoc i zaangażowanie większej liczby ludzi przekłada sie na lepszą obserwacje tego, co można poprawić - powiedział trener Grot Budowlanych Łódź, Błażej Krzyształowicz.

- Bardzo się cieszę, że Błażej z nami zostaje. To będzie jego ósmy sezon w Grot Budowlanych Łódź. Błażej przeszedł w naszym klubie drogę od statystka, przez asystenta, aż do pierwszego trenera zespołu. Przez te ostatnie trzy sezony stał się jednym z najbardziej utytułowanych młodych trenerów. Wraz z naszym klubem zdobył dwa wicemistrzostwa Polski, brązowy medal Mistrzostw Polski, Puchar Polski oraz dwa Superpuchar Polski. Bardzo ważną rolę w jego karierze odegrała współpraca z Jackiem Nawrockim dla reprezentacji Polski seniorek. W latach 2015-2020 pełnił rolę asystenta tego szkoleniowca i mógł się uczyć od najlepszego polskiego trenera. Wierzę w Błażeja, jego oraz całego sztabu umiejętności. Jestem przekonany, że poprowadzą młody zespół Grot Budowlanych Łódź do kolejnych sukcesów - powiedział prezes, Marcin Chudzik.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni