Blok podwyższony!

Autor: Redakcja Budowlani

Blok podwyższony!

Do drużyny Organiki Budowlanych Łódź dołączyła Katarzyna Mróz. Tym samym trener Mauro Masacci ma już do dyspozycji komplet trzech środkowych.
Rosła zawodniczka ze swoimi 194 centymetrami wzrostu będzie najwyższą siatkarką w drużynie, dzięki czemu blok Organiki w nowym sezonie ponownie powinien należeć do najlepszych w lidze.
 
Doświadczona środkowa ostatnie trzy sezony spędziła w Centrostalu Bydgoszcz. Tym samym w wakacje zamieniła się miejscami z ex-łodzianką Shelukhiną. 30-letnia Mróz ma za sobą występy w seniorskiej reprezentacji Polski. Występowała również z powodzeniem w europejskich pucharach. W 2006 roku zajęła 4-te miejsce w finale Pucharu Europy Top Teams z Centrostalem Bydgoszcz. Jest też srebrną medalistką Mistrzostw Polski i zdobywczynią Pucharu i Superpucharu Polski.
 
O kolejne sukcesy walczyć będzie w Łodzi co bardzo cieszy prezesa Marcina Chudzika i trenera Masacciego:
- Jestem bardzo zadowolony, że Kasia dołączyła do naszego klubu. Od dłuższego czasu byliśmy z nią w kontakcie i w końcu udało się dopiąć wszystkie szczegóły transferu. Satysfakcji z tego powodu nie kryje także trener Mauro Masacci, który bardzo chciał, żeby ta zawodniczka do nas trafiła - tłumaczy Chudzik.
 
Ambitna zawodniczka nie ukrywa, że pod wodzą szkoleniowca z Italii chce walczyć o kolejne trofea:
- Co mnie skłoniło do przejścia do Organiki? Włoski trener, o którym słyszałam wiele dobrego, oraz coraz lepszy skład. Wierzę, że w nowym sezonie będziemy stanowić ciekawy kolektyw i walczyć o wysokie cele.
 
Witamy w drużynie i życzymy samych sukcesów!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni