Budowlane powalczyły w Sopocie
Budowlane powalczyły w Sopocie
Budowlane powalczyły w Sopocie
Nasz zespół rozpoczął w składzie Thompson, Ściurka, Sikorska, Pycia, Kruk, Dos Santos, Durajczyk (L). Zwycięstwo w pierwszym secie przyszło Sopociankom najłatwiej, głównie z uwagi na świetną zagrywką, czy też słabsze przyjęcie po stronie Budowlanych.
Kolejny set w wykonaniu naszej drużyny to już poprawa na przyjęciu oraz dość wysoka skuteczność w ataku, w czym brylowała Sylwia Pycia (8 z 11 ataków skutecznych w całym meczu). Emocje towarzyszyły temu starciu do końca, jednak cieszyły się tylko rywalki.
Ostatni set spotkania to ponownie kłopoty w przyjęciu zagrywki sopocianek, a co za tym idzie niższa skuteczność w ataku naszego zespołu. Aleksandrę Kruk zastąpiła Kasia Bryda, ale o ile obie przyjmujące bardzo dobrze radziły sobie w ataku kończąc mecz z ponad 50% skutecznością, o tyle przyjęcie trudnej zagrywki sopocianek nie stało na najwyższym poziomie. Na koniec seta minimalnie lepszę ponownie sopocianki.
Chociaż zespół nie przywozi z Sopotu ani jednego punktu, to na pewno porażka dostarcza całemu zespołowi sportową złość, a nie rozczarowanie występem. Już w piątek przed naszym zespołem kolejne spotkanie w ORLEN Lidze. Tym razem przeciwniczkami Budowlanych będzie Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna.
Na mecz do Atlas Areny już teraz serdecznie zapraszamy!