Budowlani Łódź vs. AZS Białystok - 07.01.2012 godz. 18:00

Autor: Redakcja Budowlani

Budowlani Łódź vs. AZS Białystok - 07.01.2012 godz. 18:00

 

 

7 stycznia o godzinie 18:00 w hali sportowej SP nr 50 w Białymstoku znajdującej się przy ul. Pułaskiego 96 Budowlani Łódź spotkają się na parkiecie z miejscową drużyną AZS-u.

 

Łodzianki spotkały się już z drużyną AZS-u Białystok w 5. Kolejce PlusLigi. Mecz ten zakończył się zwycięstwem Budowlanych. Jednak trzeba pamiętać o tym, że białostocczanom udało się wygrać jednego seta.  Biorąc pod uwagę obecny ranking, zdecydowanym faworytem jest zespół z Łodzi.

AZS Białystok zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi, a zespół Budowlanych plasuje się na szóstej pozycji. Białostocczanki mają jednak pewną przewagę, będą grać na swoim parkiecie i przy swojej publiczności.
Czy doping kibiców pozwoli odnieść zwycięstwo drużynie AZS-u? Czy Budowlani Łódź podtrzymają dobrą passę i odniosą kolejne zwycięstwo? Na te pytania poznamy odpowiedzi już jutro.

Oficjalna strona AZS-u Białystok informuje, że wstęp na jutrzejszy mecz będzie za darmo! (Wejściówki będą wymagane tylko przy wejściu na sektor VIP.)
Zapraszamy zatem wszystkich mogących przybyć na ten mecz by wspierali naszą drużynę i nieśli ją ku kolejnemu, jakże potrzebnemu zwycięstwu.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni