Ciesielska, Kwiatkowska, Mirek - Miss łódzkiego sportu?

Autor: Redakcja Budowlani

Ciesielska, Kwiatkowska, Mirek - Miss łódzkiego sportu?

 

 

W konkursie na najpiękniejszą zawodniczkę regionu łódzkiego organizowanym przez „Dziennik Łódzki" znalazły się aż trzy zawodniczki Budowlanych Łódź.

 

Redakcja „Dziennika Łódzkiego" zorganizowała plebiscyt na Miss i Mistera łódzkiego sportu. Wytypowano dwanaście kobiet, które będą ubiegać się o tytuł Miss. W gronie tych zawodniczek znalazły się Katarzyna Ciesielska, Anita Kwiatkowska i nasza kapitan – Joanna Mirek.

Jeżeli chcecie przyczynić się do zwycięstwa, którejś z naszych dziewczyn należy wysłać SMS na nr 72355 o treści MISS.nr kandydatki. Całkowity koszt wysłania SMS to 2,46 zł z VAT. Głosować możesz również, klikając "Lubię to" pod artykułem charakteryzującym konkretnego kandydata. Poniżej lista kandydatów wraz z przypisanymi do nich numerami.

Katarzyna Ciesielska- wyślij sms o treści MISS.2 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Anita Kwiatkowska- wyślij sms o treści MISS.3 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Joanna Mirek- wyślij sms o treści MISS.4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Wybory Miss Łódzkiego Sportu 2012 potrwają do soboty, 21 stycznia. Tego dnia o północy redakcja „Dziennika Łódzkiego" zakończy głosowanie, a w poniedziałkowym wydaniu gazety ogłosi wyniki i zaprezentuje najpiękniejszych sportowców regionu łódzkiego.

 

Więcej informacji na stronie „Dziennika Łódzkiego"

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/489357,wybierz-miss-i-mistera-lodzkiego-sportu,id,t.html#czytaj_dalej

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni