Czas na play-offy!

Autor: Redakcja Budowlani

Czas na play-offy!

Grot Budowlane Łódź w najbliższą środę rozpoczną rywalizację w fazie play-off TAURON Ligi. Szóste miejsce na zakończenie rundy zasadniczej nie ułatwi zadania podopiecznym Macieja Biernata. Rywalem naszej drużyny są zdobywczynie Pucharu Polski oraz aktualne mistrzynie kraju - Grupa Azoty Chemik Police.

- Myślę, że cała drużyna czuje niedosyt po Pucharze Polski ale mam nadzieję, że ten mecz będzie dla nas motywacją do jeszcze lepszego występu w kolejnej fazie - mówi środkowa Grot Budowlanych, Marta Pol.

Pierwsze spotkanie obu drużyn w play-offach nastąpi w środę, 5 kwietnia o 17:30 w Netto Arenie w Szczecinie. Rewanż zaplanowano na niespełna tydzień później. We wtorek, 11 kwietnia o 20:30, łodzianki podejmą zespół z Polic w Sport Arenie w Łodzi.

W tym sezonie, niebiesko-biało-czerwone mają za sobą trzy mecze z policzankami - dwa w fazie zasadniczej TAURON Ligi oraz jedno z półfinale TAURON Pucharu Polski. Jak do tej pory Grot Budowlane nie odniosły zwycięstwa w żadnych z trzech spotkań. Liczymy na rewanż!

Początek pierwszego pojedynku o 17:30. Transmisja na kanale Polsat Sport.


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni