Czy we wtorek będzie decydujące starcie? Zapowiedź drugiego meczu z ŁKS

Autor: Redakcja Budowlani

Czy we wtorek będzie decydujące starcie? Zapowiedź drugiego meczu z ŁKS

W pierwszym spotkaniu, po pięciosetowym boju to Grot Budowlane Łódź mogły się cieszyć ze zwycięstwa nad lokalnym rywalem.

Już przed rozpoczęciem walki w ćwierćfinale TAURON Ligi z zespołem ŁKS, zapowiadała  atakująca Grot Budowlanych, Ana Bjelica - Musimy zagrać na 150%. W swoim zespole mamy również wartościowe zawodniczki. Jesteśmy w stanie wygrać rywalizację z ŁKS jeśli damy z siebie wszystko.

Niemal każdy z setów rozstrzygnął się dopiero w końcowej fazie. Podopieczne Macieja Biernata zagrały dobrze zarówno w polu serwisowym, jak i w systemie blok-obrona. Każda z siatkarek dołożyła cegiełkę do jakże cennej wygranej. W tym pojedynku zagrała cała drużyna. Statuetkę MVP otrzymała środkowa Małgorzata Lisiak. Gosia zdobyła 17 punktów. Najwięcej oczek zapisała na swoim koncie amerykańska przyjmująca Mackenzie May - 27 punktów. Mecz z wysokim dorobkiem punktowym zakończyły: Ana Bjelica - 17 pkt, Kinga Różyńska - 12 pkt oraz Jelena Blagojević - 12 pkt.

- Mam nadzieję, że utrzymamy dobry poziom, wyeliminujemy błędy bo takie też się pojawiły w pierwszym meczu i wygramy drugie spotkanie. Na pewno przygotujemy się najlepiej jak potrafimy. Wiemy, o co gramy. Stawka jest wysoka - mówiła po zwycięstwie libero Grot Budowlanych, Justyna Łysiak.

 

Razem po awans do półfinału TAURON Ligi! 

 


 

  • Bilety w cenie 25 zł (bez podziału na normalne i ulgowe) dostępne będą w piątek, 22 marca w godzinach 10:00-18:00 i w poniedziałek 25 marca w godzinach 10:00 - 14:00 w biurze klubu oraz w dniu meczu w kasie przy wejściu głównym od 16:30. Bilety dla kibiców ŁKS (sektory A i PA) będą dystrybuowane przez ŁKS Commercecon Łódź. 
  • Na mecz obowiązują karnety na spotkania Grot Budowlanych w sezonie 2023/24.
  • Bilety na trybuny B i D (balkony) dostępne są na KupBilet.pl. 
  • Przedstawicieli mediów, którzy nie posiadają stałej akredytacji na mecze Grot Budowlanych prosimy o wiadomość na adres: redakcja@budowlanilodz.pl

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni