Domi, dziękujemy!

Autor: Redakcja Budowlani

Domi, dziękujemy!

Dominika Sobolska-Tarasova żegna się z Grot Budowlanymi Łódź.

Środkowa spędziła w Łodzi jeden sezon i wywalczyła z zespołem trzecie miejsce TAURON Ligi. W klasyfikacji najlepszych blokujących ligi zajęła czwarte miejsce (73 pkt). W niebiesko-biało-czerwonych barwach dotarła do ćwierćfinału Pucharu CEV oraz final four TAURON Pucharu Polski.

- Drodzy Kibice, z całego serca chciałam Wam podziękować, że byliście z nami w tym sezonie, w  dobrych i złych chwilach (a było sporo i jednych i drugich). To była wielka przyjemność grać przy takiej publiczności. Tego medalu nie byłoby bez Was! Ten sezon i miasto Łódź pozostaną na zawsze w moim sercu. Trzymam kciuki za przyszły sezon i mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy! A dla dziewczyn z zespołu i chłopaków ze sztabu chciałam jeszcze dodać: nie wiem dlaczego, ale jestem emocjonalnie związana ze zdobyciem medalu. Dzięki! – mówi Dominika Sobolska-Tarasova.

- Jestem dumny, że kolejna siatkarka po sezonie spędzonym w Grot Budowlanych Łódź zagra w najsilniejszej lidze jaką jest Seria A. Dziękuję jej w imieniu całego klubu za godne reprezentowanie naszych barw - mówi Marcin Chudzik, prezes klubu.

W przyszłym sezonie Dominika zagra we włoskim Busto Arsizio.

Domi, życzymy Ci powodzenia w dalszej karierze!


 

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni