Dominika Golec wraca do zdrowia

Autor: Redakcja Budowlani

Dominika Golec wraca do zdrowia

 

 

Dominika jeszcze przed rozpoczęciem sezonu doznała kontuzji mięśnia podkolowanowego. Jak czuje się nasza środkowa? Kiedy wróci na parkiet?

 

Agnieszka Rutkowska: Dominiko jak się czujesz?

Dominika Golec: Czuję się już dobrze i co najważniejsze kolano jest wyleczone. Jadę do Sopotu, założę po raz pierwszy w tym sezonie meczową koszulkę, ale czy będę w stanie wejść na boisko i zagrać? Nie wiem, ponieważ miałam półtoramiesięczną przerwę i może być z tym problem.

Kiedy wracasz do gry?

- Muszę odbudować mięśnie i wejść w pełen trening. Jak na razie jeszcze nie trenowałam normalnie ani razu i jeszcze nie skakałam, a bez tego trudno będzie coś zdziałać na boisku. Myślę, że z Sopotem jeszcze nie zagram, ale już od najbliższego treningu zacznę normalnie pracować z drużyną.

Cieszysz się z powrotu na parkiet?

- Czy się cieszę? Pewnie, że tak, nawet bardzo. Nie ma nic gorszego dla zawodnika niż kontuzja, która wyklucza z gry na dłuższy czas. Już nie mogę się doczekać kiedy będę w pełni gotowa do gry i będę mogła pomóc dziewczynom w walce.

W ostatnim meczu kontuzji doznała również Ola Kruk.

- Mam nadzieję, że Ola wróci jak najszybciej do gry bo jest bardzo potrzebna. Liczę, że w pełnym składzie oraz wszystkie zdrowe przystąpimy do meczu z Muszyną.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni