Dominika Sobolska-Tarasova wraca do Łodzi! 

Autor: Redakcja Budowlani

Dominika Sobolska-Tarasova wraca do Łodzi! 

Po sezonie spędzonym w Busto Arsizio we włoskiej Serie A w barwach Grot Budowlanych Łódź ponownie zobaczymy Dominikę Sobolską-Tarasovą. 

Dominika występowała w koszulce z betką w sezonie 2022/23, który zakończyła jako czwarta najlepsza blokująca w TAURON Lidze. Z Grot Budowlanymi Łódź zdobyła brązowy medal polskiej ligi oraz dotarła do ćwierćfinału Pucharu CEV i final four TAURON Pucharu Polski. 

- Bardzo cieszę się ze swojego powrotu do Budowlanych, a także z tego, że zagram w polskiej lidze już jako Polka. Dziękuję klubowi za zaufanie i zrobię wszystko żeby przyszły sezon był jeszcze bardziej udany niż ten poprzedni spędzony w Łodzi.  Do szybkiego zobaczenia! - mówi Dominika Sobolska-Tarasova

- Jestem dumny, że powrót Dominiki z najsilniejszej ligi jaką jest Serie A stał się faktem. To kolejna siatkarka, która zdecydowała się ponownie reprezentować nasz klub. Jestem przekonany, że o środek siatki nie będziemy musieli się obawiać - mówi Marcin Chudzik, prezes klubu. Domi, witaj ponownie w Grot Budowlanych Łódź!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni