Drugi mecz przed własną publicznością

Autor: Redakcja Budowlani

Drugi mecz przed własną publicznością

W meczu drugiej kolejki TAURONLigi, Grot Budowlani Łódź zmierzą się z wicemistrzyniami Polski, Developresem SkyRes Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w piątek, 25 września o godzinie 18:00 w łódzkiej Sport Arenie. 

W meczu drugiej kolejki TAURONLigi, Grot Budowlani Łódź zmierzą się z wicemistrzyniami Polski, Developresem SkyRes Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w piątek, 25 września o godzinie 18:00 w łódzkiej Sport Arenie. 

-Po nieudanym początku, apetyt na zwycięstwo jest jeszcze większy. Nastawiamy się na walkę o punkty i ciężko pracujemy na treningach. Jesteśmy świadome, co musimy poprawić. Wierzę, że to zaprocentuje w przyszłości i będzie widoczne już w piątkowym meczu - skomentowała rozgrywająca Grot Budowlanych, Julia Nowicka.

Podopieczne Błażeja Krzyształowicza niespodziewanie przegrały pierwszy mecz w lidze. Przed własną publicznością musiały ostatecznie uznać wyższość beniaminka, Jokera Świecie, który wygrał całe spotkanie 3:1. Grot Budowlane oddały rywalkom aż 42 pkt po błędach własnych. Mimo porażki, warto odnotować dobry występ przyjmującej, Zuzanny Góreckiej. Zuzia zdobyła najwięcej punktów w spotkaniu  (22 pkt) i utrzymała przyjęcie na poziomie 55%. Aż 73% pozytywnego i 50% perfekcyjnego odbioru miała nasza libero, Maria Stenzel.

Z kolei, rzeszowianki zainaugurowały TAURONLigę zwycięstwem 3:1 nad drużyną #VolleyWrocław. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana 21-letnia atakująca Rysic, Kiera Van Ryk (32 pkt). 

W ubiegłym sezonie, dwukrotnie lepsze były siatkarki prowadzone przez Stephana Antigę. A jak będzie tym razem? 

Zachęcamy do wspierania naszej drużyny! 

 

Dostępne są karnety:

150 zł - karnet normalny

* Jeżeli zdecydują się Państwo zakupić więcej niż jeden karnet, to cena za każdy kolejny będzie wynosiła 75 zł

Jest to specjalnie przygotowana ulga dla rodzin.

500 zł - karnet VIP (Miejsce w loży VIP. Karnet obejmuje catering oraz parking)

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze TAURON Ligi oraz spotkania w ramach Pucharu Polski.

 

Jak kupić?

Robiąc przelew na konto klubu: 88 1560 0013 0000 1130 0003 2541

W tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz ilość karnetów, a następnie przesłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: klub@budowlanilodz.pl

Odbiór karnetu może odbyć się w biurze klubu lub w dniu meczu w kasie głównej Sport Areny na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

LUB

Zakup stacjonarnie w biurze naszego klubu (płatność tylko gotówką), w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, od poniedziałku do piątku między godziną 10:00 a 14:00.

Telefon kontaktowy: 782 997 053

LUB

Sprzedaż online: https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb1199

Bilety są dostępne w cenach:

25 zł - normalny

15 zł - ulgowy

Przy zakupie biletów przysługuje 50% zniżki dla emerytów, rencistów, uczniów oraz studentów.

Dzieci do szóstego roku życia wchodzą za darmo.

 

Z uwagi na zminimalizowanie zagrożenia zarażeniem koronawirusem, kibice proszeni są o dostosowanie się do nowych zasad panujących podczas wydarzeń sportowych:

- dezynfekcja rąk,

- prawidłowo założona maseczka (zakrywająca usta oraz nos) podczas przemieszczania się po hali. W momencie zajęcia wyznaczonego miejsca będzie można ją zdjąć,

- miejsca na hali będą tworzyły szachownice. Prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc. Kibice powinni pozostawić pomiędzy sobą jedno krzesełko wolne, tak by zachować dystans społeczny,

- publiczność zobowiązana jest do poruszania się wyłącznie po strefach dla niej przeznaczonych,

- przy wejściu będzie mierzona temperatura ciała. Osoby z temperaturą powyżej 37,5 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone do hali.

Limit widzów wynosi 1064 osoby. Dostępne będą tylko górne trybuny. Dolne trybuny nie będą wysunięte.

 

Osoby decydujące się na udział w meczu oświadczają, że w  ostatnich 14 dniach nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem COVID -19 oraz, że ich stan zdrowia nie wskazuje na zachorowanie. W razie jakichkolwiek symptomów poinformuje o tym organizatora wydarzenia sportowego.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni