Dzisiaj debiut w CEV Champions League

Autor: Redakcja Budowlani

Dzisiaj debiut w CEV Champions League

Już dziś nasze siatkarki zainaugurują swoje występy w elitarnej siatkarskiej Lidze Mistrzyń! Pierwszym rywalem łodzianek będzie wicemistrz Włoch - MC-Carnaghi Villa Cortese. Czy uda nam się sprawić niespodziankę i pokonać ekipę z Południa?

Organika Budowlani Łódź przebojem wdarła się na siatkarskie parkiety. W pierwszym, debiutanckim sezonie w PlusLidze kobiet, podopieczne Wiesława Popika dość niespodziewanie sięgnęły po Puchar Polski, który dał im awans do rozgrywek europejskich.
W ekipie Villa Cortese nie brakuje gwiazd światowego formatu, jak chociażby Taismary Agűerro, czy Lindsey Berg, jednak w okresie transferowym polski zespół nie próżnował i sięgając po Joannę Mirek oraz Katie Olsovsky, znacznie wzmocnił siłę drużyny. Mimo, iż Organika nie jest faworytem tego starcia, możemy spodziewać się niemałych emocji, bowiem łodzianki zapowiadają walkę do ostatniej piłki.
Do zespołu dołączyły już reprezentantki Polski - Katarzyna Zaroślińska oraz Karolina Kosek, które na rozgrywanych w Japonii Mistrzostwach Świata, zajęły dziewiątą lokatę. Kilka dni to niewiele, by zgrać się z zespołem i nowymi zawodniczkami, jednak miejmy nadzieję, że rozegrane na arenie międzynarodowej siatkarki, pomogą drużynie walczyć o zwycięstwo. Czy się to uda? Wszystko jak zwykle zweryfikuje boisko.
 
Początek spotkania o 20:30 w Atlas Arenie. Relacja live zostanie przeprowadzona w naszym serwisie.
 
Zapraszamy!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni