Ewelina Mikołajewska zapowiada walkę o miejsce w składzie

Autor: Redakcja Budowlani

Ewelina Mikołajewska zapowiada walkę o miejsce w składzie

Sympatyczna siatkarka będzie nową przyjmującą Organiki Budowlanych Łódź. Najmłodsza zawodniczka w drużynie cieszy się na myśl o współpracy z włoskim szkoleniowcem i zamierza mocno naciskać na bardziej doświadczone zawodniczki.
M.O.: Jak to się stało, że znalazła się pani w Łodzi?
Ewelina Mikołajewska: Tak naprawdę znalazłam się tu bardzo przypadkowo. Miałam też inne propozycje, ale dużym atutem Organiki był nowy trener z Włoch. To przede wszystkim zadecydowało.
 
Jak układa się pani współpraca z Mauro Masaccim?
Jak na razie bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona.
 
Jakie ma pani oczekiwania względem nowego sezonu?
Wiadomo, że chciałabym grać, ale będzie bardzo trudno przebić się w takim towarzystwie. Koleżanki z drużyny są bardziej ograne i starsze. Mają przede wszystkim duże większe doświadczenie niż ja. Na pewno będę się starać i walczyć do końca, ale jak będzie? Zobaczymy.
 
Jak wspomina pani wyjazd na mistrzostwa świata juniorek, z których nie dawno pani wróciła?
Przygoda z kadrą to zupełnie inna sprawa. Nowe sytuacje, nowe doświadczenia. Można było ograć się na innym poziomie treningu. Jeśli chodzi o wynik to nie poszło co prawda po naszej myśli. Skończyło się na dziewiątym miejscu, a myślałyśmy, że będzie o wiele lepiej.
 
Od jak dawna jest pani w Łodzi?
Jestem tu już ponad dwa tygodnie.
 
Podoba się pani?
Niestety nie miałam jeszcze czasu wyjść i lepiej poznać miasta. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni.
 
Bardzo dziękuję za rozmowę i życzę udanego sezonu.
Dziękuję.
rozmawiał Marcin Olczyk

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni