Ewelina Polak zostaje w Grot Budowlanych!

Autor: Redakcja Budowlani

Ewelina Polak zostaje w Grot Budowlanych!

Po czterech latach zdobywania doświadczenia w innych zespołach TAURON Ligi wróciła do Grot Budowlanych Łódź by wywalczyć brązowy medal Polski, dotrzeć do ćwierćfinału Pucharu CEV oraz Final Four TAURON Pucharu Polski. Historię z niebiesko-biało-czerwonymi będzie pisać dalej w sezonie 2023/24.

- Bardzo się cieszę, że kolejny rok spędzę w Budowlanych. Jestem dumna z tego, co osiągnęliśmy w minionym sezonie. Już nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań i występów w Lidze Mistrzyń. To niezwykły zaszczyt występować w tak elitarnych rozgrywkach. Wierzę, że ciężką pracą możemy osiągać sukcesy. Liczę na naszych wspaniałych kibiców, że nadal będą z nami w lepszych i gorszych momentach oraz mam nadzieję, że Sport Arena z meczu na mecz będzie coraz bardziej wypełniona - mówi rozgrywająca Ewelina Polak.

- Nie pomyliłem się, że powrót Eweliny Polak do Grot Budowlanych będzie strzałem w dziesiątkę. Przez cały sezon była ważną postacią w zespole, zarówno pod kątem sportowym, jak i mentalnym. Przed nami wiele grania, nie tylko na polskim parkiecie. Cieszę się, że tak doświadczona zawodniczka zostaje z nami - skomentował prezes klubu Marcin Chudzik.


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni