Gabriela Polańska: Kibice są nam ogromnie potrzebni

Autor: Redakcja Budowlani

Gabriela Polańska: Kibice są nam ogromnie potrzebni

Już jutro w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 18:00 podejmiemy zespół Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Przed tym spotkaniem zapytaliśmy naszą kapitan, Gabrielę Polańską o nastawienie i szansę drużyny w tej rywalizacji.

Już jutro w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 18:00 podejmiemy zespół Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Przed tym spotkaniem zapytaliśmy naszą kapitan, Gabrielę Polańską o nastawienie i szansę drużyny w tej rywalizacji.

 

Agnieszka Pruszkowska: Czy udało Wam się zregenerować po środowym spotkaniu? Nie miałyście zbyt dużo czasu między tymi spotkaniami.

Gabriela Polańska: W zasadzie nie myślimy w tym momencie o tym, czy jesteśmy zregenerowane, myślimy tylko o tym, żeby wyjść na mecz i przeskoczyć jakieś swoje bariery, w tym pewnie zmęczenie. Na regenerację będzie czas później, na razie najważniejsze jest boisko.

Jakie jest Wasze nastawienie przed jutrzejszym meczem?

Jesteśmy skupione przed meczem z Muszyną, ostatnie dwa mecze nie skończył się tak, jak byśmy chciały, teraz musimy się po tych porażkach podnieść, pokazać charakter zespołu, ogromna walkę i wole zwycięstwa.

Spotkanie z zespołem z Muszyny rozegracie we własnej hali. Będzie to niewątpliwie Wasz dodatkowy atut. Hala, ale przede wszystkim Kibice mogą Wam pomóc w przełamaniu złej passy.

Cieszymy się, że ten mecz wypada u nas w Łodzi, na naszej sali, bo wiemy, że stanie za nami nasz dodatkowy zawodnik, nasi Kibice, dzięki którym w wielu spotkaniach potrafiłyśmy się podnieść z kolan. Mam nadzieję, że i tym razem przyjdą na mecz i dzięki dopingowi, dodadzą nam pewności siebie i pomogą wygrać spotkanie. Jeśli mogę coś dodać, to tylko to, że bardzo proszę żeby nas wspierali, bo są nam ogromnie potrzebni. Bez nich nie ma nas, są dla nas ważni i bardzo na nich liczymy, tak jak Oni liczą na to, że damy w tym meczu z siebie wszystko.

 

 

Bilety

Bilety oraz karnety można nabyć w biurze klubu w hali Atlas Arena na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44, w godzinach 9-14 od poniedziałku do piątku (numer telefonu 782 997 053) lub bezpośrednio przed meczem w kasie przy wejściu nr 1.

 

Karnet ulgowy – 100 zł

Karnet normalny – 160 zł

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze Grot Budowlanych Łódź w Lidzie Siatkówki Kobiet oraz Pucharze Polski w sezonie 2017/2018.

 

Bilety:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

Bilet VIP (catering, miejsce na trybunie VIP, parking) - 50 zł

 

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26 r. życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji.

Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

 

 

* Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji LOTTO

 

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: Michał Szymański

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni