Grot Budowlane wracają do gry!

Autor: Redakcja Budowlani

Grot Budowlane wracają do gry!

17 września o godzinie 17:30 w łódzkiej Sport Arenie Grot Budowlani Łódź podejmą zespół Joker Świecie w ramach rozgrywek TAURONLigi. Spotkaniem tym zainaugurujemy rozgrywki w sezonie 2020/2021.

17 września o godzinie 17:30 w łódzkiej Sport Arenie Grot Budowlani Łódź podejmą zespół Joker Świecie w ramach rozgrywek TAURONLigi. Spotkaniem tym zainaugurujemy rozgrywki w sezonie 2020/2021.

Bardzo się cieszymy, że w końcu rozpoczniemy TAURONLigę. Pandemia koronawirusa przerwała sezon 2019/2020 pozostawiając w nas duży niedosyt. Myślę, że wszyscy są już stęsknieni za siatkówką na najwyższym poziomie – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

Naszym rywalem będzie zespół Joker Świecie, który w ubiegłym sezonie wygrywając pierwszoligowe rozgrywki wywalczył awans do siatkarskiej elity. – Drużyna ze Świecia jest tegorocznym beniaminkiem. Jednak nie można lekceważyć takiego zespołu. Nasza drużyna musi podejść do tego spotkania bardzo poważnie i nie stracić koncentracji – wyjaśnia Marcin Chudzik.

Wciąż można nabyć karnety na sezon 2020/2021.

Karnety są dostępne w cenach:

150 zł - karnet normalny

* Jeżeli zdecydują się Państwo zakupić więcej niż jeden karnet, to cena za każdy kolejny będzie wynosiła 75 zł

Jest to specjalnie przygotowana ulga dla rodzin.

500 zł - karnet VIP (Miejsce w loży VIP. Karnet obejmuje catering oraz parking.)

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze TAURONLigi oraz spotkania w ramach Pucharu Polski.

Jak kupić?

Robiąc przelew na konto klubu: 88 1560 0013 0000 1130 0003 2541

W tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz ilość karnetów, a następnie przesłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: klub@budowlanilodz.pl

Odbiór karnetu może odbyć się w biurze klubu od wtorku (15 września) lub w dniu meczu, 17 września w kasie głównej Sport Areny na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Lub

Zakup stacjonarnie w biurze naszego klubu (płatność tylko gotówką), w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, od wtorku (15 września), od godz. 11:00 do godz. 14:00 lub pozostałe dni między godziną 10:00 a 14:00.

Telefon kontaktowy: 782 997 053

Sprzedaż on-line: https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb1193/opis

Jeżeli do czasu pierwszego spotkania karnety nie zostaną wyprzedane, to będzie można je nabyć również w dniu meczu, w kasie głównej (płatność tylko gotówką). Wtedy będą również w sprzedaży bilety normalne w cenie 25 zł oraz ulgowe w cenie 15 zł. Jeżeli karnety zostaną wykupione nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na pojedyncze mecze.

 

Z uwagi na minimalizowanie zagrożenia zarażeniem koronawirusem kibice proszeni są o dostosowanie się do nowych zasad panujących podczas wydarzeń sportowych:

- dezynfekcja rąk,

- prawidłowo założona maseczka (zakrywająca usta oraz nos) podczas przemieszczania się po hali. W momencie zajęcia wyznaczonego miejsca będzie można ją zdjąć,

- miejsca na hali będą tworzyły szachownice. Prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc. Kibice powinni pozostawić pomiędzy sobą jedno krzesełko wolne, tak by zachować dystans społeczny,

- publiczność zobowiązana jest do poruszania się wyłącznie po strefach dla niej przeznaczonych,

- przy wejściu będzie mierzona temperatura ciała. Osoby z temperaturą powyżej 37,5 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone do hali.

Limit widzów wynosi 1064 osoby. Dostępne będą tylko górne trybuny. Dolne trybuny nie będą wysunięte.

Osoby decydujące się na udział w meczu oświadczają, że w  ostatnich 14 dniach nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem COVID -19 oraz, że ich stan zdrowia nie wskazuje na zachorowanie. W razie jakichkolwiek symptomów poinformuje o tym organizatora wydarzenia sportowego.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni