Grot Budowlani Łódź poznali rywala w 1/8 finału PP

Autor: Redakcja Budowlani

Grot Budowlani Łódź poznali rywala w 1/8 finału PP

Dzisiaj, 4-go stycznia odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. Nasza drużyna zmierzy się z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wszystkie mecze tej rundy odbędą się 18 stycznia. Siatkarki Budowlanych zagrają w Atlas Arenie. O godzinie spotkania poinformujemy później.

Dzisiaj, 4-go stycznia odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. Nasza drużyna zmierzy się z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wszystkie mecze tej rundy odbędą się 18 stycznia. Siatkarki Budowlanych zagrają w Atlas Arenie. O godzinie spotkania poinformujemy później.

Grot Budowlani Łódź był rozstawioną drużyną obok Chemika Police, Impelu Wrocław oraz Tauronu MKS Dąbrowy Górniczej. Do tych zespołów rozlosowano rywali. Zwycięzca pojedynku Budowlani – KSZO zmierzy się w ćwierćfinale z wygranym meczu Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot.

Turniej finałowy Pucharu Polski wystartuje w sobotę, 4-go lutego, a już następnego dnia poznamy tryumfatora tegorocznych rozgrywek. Mecze będą rozgrywane w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Bronić trofeum będzie zespół Chemika Police.

 

Emilia Rybińska

Zdjęcia Katarzyna Kozłowska 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni