Hana Čutura wraca do ligi francuskiej

Autor: Redakcja Budowlani

Hana Čutura wraca do ligi francuskiej

Hana Čutura wraca do ligi francuskiej. W przyszłym sezonie wystąpi w Volley-Ball Nantes Pro. Przyjmująca broniła już barw tej drużyny w sezonie 2016/2017.

Hana Čutura wraca do ligi francuskiej. W przyszłym sezonie wystąpi w Volley-Ball Nantes Pro. Przyjmująca broniła już barw tej drużyny w sezonie 2016/2017.

Chorwacka przyjmująca spędziła w naszym klubie jeden sezon. Wraz z zespołem Grot Budowlanych Łódź wywalczyła: Superpuchar Polski, Puchar Polski oraz brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Hana Čutura otrzymała jedną statuetkę MVP. Została wybrana najlepszą zawodniczką w meczu z MKS-em Dąbrową Górniczą. Chorwatka rozegrała w barwach Budowlanych 26 meczów, 69 setów. Zdobyła dla naszego zespołu 135 punktów, w tym 8 punktów bezpośrednio z zagrywki i 12 blokując rywalki na siatce.

- Jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią zespołu Grot Budowlanych Łódź w najlepszym sezonie tego klubu. Myślę, że to był świetny sezon dla nas, jestem usatysfakcjonowana z wyniku i cieszę się, że mogłam poznać wiele miłych osób w Łodzi. Życzę wszystkiego najlepszego Budowlanym i mam nadzieję, że kibice dalej będą wspierać ten klub, tak jak robili to w tym sezonie. Byliście niesamowici, dziękuję! Nie mogę nie wspomnieć o wspaniałym wydarzeniu, jakim były derby Łodzi i rywalizacja z ŁKS-em w Atlas Arenie. Doping kibiców obu drużyn był niesamowity. Mam nadzieję, że z roku na rok poziom będzie coraz wyższy, publiczności będzie przybywać i zapełnią się wszystkie krzesełka w tej ogromnej hali, jaką jest Atlas Arena, a miasto Łódź będzie nadal pokazywać, że staje się nową stolicą siatkówki w Polsce. Dziękuję wszystkim fanom, którzy tworzyli wspaniałą atmosferę. Podziękowania dla wszystkich siatkarek z drużyny, sztabu trenerskiego oraz pracowników i wolontariuszy Grot Budowlani Łódź – powiedziała chorwacka przyjmująca.

 

Hana, dziękujemy i życzymy powodzenia!

 

 

Grafika: Katarzyna Kozłowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni