Harmonogram turnieju w Belgii
02.09.2013
| 05:21
Harmonogram turnieju w Belgii
Harmonogram turnieju w Belgii
2 wrz 2013 | 05:21
Już jutro rano drużyna Beef Master Budowlani Łódź wylatuje do Belgii, gdzie w FRASNES-LEZ-ANVAING od 4 września rywalizować będzie w międzynarodowym turnieju. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram rozgrywek, jak również skład, który pojawi się w Belgii.
Już jutro rano drużyna Beef Master Budowlani Łódź wylatuje do Belgii, gdzie w FRASNES-LEZ-ANVAING od 4 września rywalizować będzie w międzynarodowym turnieju. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram rozgrywek, jak również skład, który pojawi się w Belgii.
Beef Master Budowlani Łódź:
Trener - Adam Grabowski
Statystyk - Błażej Krzyształowicz
Fizjoterapeuta - Eliasz Mosiński
Prezes - Marcin Chudzik
Drużyna:
Magdalena Śliwa, Ewa Cabajewska, Anita Kwiatkowska, Olga Trach, Sylwia Pycia, Aleksandra Sikorska, Agata Durajczyk, Dorota Ściurka, Martyna Grajber, Natalia Nuszel oraz Noris Cabrera.
Grupa A | Grupa B | ||
A1 | VDK Gent (Belgia) | B1 | IOPV Istres (Francja) |
A2 | Bohaï Bank TianJin (Chiny) | B2 | Beef Master Budowlani LODZ (Polska) |
A3 | Dauphines Charleroi (Belgia) | B3 | Oudegem (Belgia) |
A4 | Saint-Cloud - Paris S.F. (Francja) | B4 | Sliedrecht Sport (Holandia) |
4 września | |
13:00 | Istres - Lodz |
15:30 | Charleroi - Paris |
18:00 | Oudegem - Sliedrecht |
20:00 | CEREMONIA PREZENTACJI DRUŻYN |
20:30 | TianJin - Gent |
5 września | |
13:00 | TianJin - Paris |
15:30 | Gent - Charleroi |
18:00 | Istres - Oudegem |
20:30 | Lodz - Sliedrecht |
6 września | |
13:00 | Istres - Sliedrecht |
15:30 | Lodz - Oudegem |
18:00 | Gent - Paris |
20:30 | TianJin - Charleroi |
7 września | |
13:45 | 3 miejsce z grupy A - 4 miejsce z grupy B |
16:00 | 4 miejsce z grupy A - 3 miejsce z grupy B |
18:15 | 1 miejsce z grupy A - 2 miejsce z grupy B |
20:30 | 2 miejsce z grupy A - 1 miejsce z grupy B |
8 września | |
10:00 | Miejsce 7 - Miejsce 8 |
11:30 | Miejsce 5 - Miejsce 6 |
13:30 | Miejsce 3 - Miejsce 4 |
16:00 | Miejsce 1- Miejsce 2 |
18:30 | CEREMONIA DEKORACJI |