Po meczu z Tarnowem

Autor: Redakcja Budowlani

Po meczu z Tarnowem

Zwycięstwo z Tarnowem, 200 mecz Eweliny Polak, występy "Czarnych Stóp" - zobaczmy, co działo się wokół meczu z beniaminkiem TAURON Ligi.

W meczu z ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów najwięcej punktów zdobyła Melis Durul - co jest największą zdobyczą punktową Turczynki w polskich rozgrywkach. Melis została także wybrana MVP spotkania. Po 10. kolejkach TAURON Ligi, nasza zawodniczka zajmuje 3. miejsce wśród najlepszych punktujących oraz 5. miejsce w klasyfikacji punktujących. 


 

Mecz z Tarnowem był 200 spotkanie dla Eweliny Polak w TAURON Lidze. Ewcia w niebiesko-biało-czerwonych barwach występiła w 36 ligowych meczach. 


 

W przerwie między setami, kibice zasiadający na trybunach Sport Areny mogli podziwiać występy taneczne Klubu Sportowego Czarne Stopy. To już nie pierwszy sezon, kiedy możemy oglądać Black Team na naszych meczach. 


 

Nasz sponsor tytularny, firma Grot ufundowała nagrody dla kibiców, którzy złapali piłeczki wyrzucone przez nasze siatkarki w trakcie prezentacji wyjściowych szóstek. Na trybunach była obecna maskotka naszego sponsora, która rozdawała dzieciom balony.


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni