Intensywne zakończenie sezonu Budowlanych!

Autor: Redakcja Budowlani

Intensywne zakończenie sezonu Budowlanych!

 

 

Ekipa Budowlanych Łódź ma już za sobą dość intensywny dzień w ramach zakończenia sezonu siatkarskiego 2012/2013. Choć nasze siatkarki zakończyły rozgrywki ORLEN Ligi na siódmej pozycji i nie walczą już o medale, dziś miały przed sobą kolejne ciekawe zadania i wyzwania sportowe.

 

O godzinie 14:00 w klubie I'm Fit odbył się mini turniej squasha. Zarówno zawodniczki, jak i sztab szkoleniowy, mieli okazję rywalizować zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Emocji i dobrej zabawy nie brakowało, a zwycięstwo wywalczył sobie trener Maciej Kosmol, pokonując w finale naszą rozgrywającą Martę Wójcik :-)

Na tym jednak nie skończyły się dzisiejsze atrakcje. Zgodnie z planem, w Szkole Podstawowej nr 202 przy ul. Jugosłowiańskiej 2 w Nowosolnej, odbył się także planowany na godzinę 18:00 trening Budowlanych z zespołem młodych siatkarek klubu, pod kierownictwem pani Zofii Ciesielskiej. Część zajęć prowadziły Dominika Golec oraz Marta Wójcik. Później drużyna wraz z liczną grupą dziewczynek, rozgrywała małe mecze w zespołach trzyosobowych. Grupę najmłodszych dzieci obserwował także Maciej Kosmol, starając się również eliminować popełniane przez nie błędy.

Czy wśród dzisiejszego grona adeptów siatkówki znajdziemy przyszłą gwiazdę? - Ciężko powiedzieć cokolwiek po tak krótkim czasie obserwacji, jednak na pewno jest kilka dziewczyn, które w przyszłości mogą mieć przysłowiowe „papiery na granie". Są wśród nich także te wysokie, niewykluczone, że perspektywiczne zawodniczki. Jeżeli chodzi o jakiś szczególny talent, przydałoby zobaczyć je na jednym, dwóch treningach w większym wymiarze, niż dzisiejsze małe gierki, w bardziej technicznych ćwiczeniach – mówi Dominika Golec.

 

Olga Kabała

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni