Jak uczyć się, to od najlepszych

Autor: Redakcja Budowlani

Jak uczyć się, to od najlepszych

Maciej Biernat ostatni tydzień spędził w Belgradzie, gdzie mógł zobaczyć jak reprezentacja Serbii pod okiem Giovanniego Guidettiego przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

- To znakomite doświadczenie móc uczestniczyć w przygotowaniach zespołu tuż przed najważniejszą imprezą sezonu. Dzięki trenerowi Guidettiemu i całemu sztabowi mogłem być blisko tego procesu. Był to czas obfitujący w ciekawe dyskusje i nowe spojrzenia na siatkówkę - mówi Maciej Biernat, trener Grot Budowlanych Łódź. 


 

Maciej nie był jedynym przedstawicielem Budowlanych w Serbii. Treningom wicemistrzyń Europy przypatrywał się z bliska także Mateusz Koziński, który w ubiegłym sezonie rozpoczął siatkarską przygodę w roli statystyka i na co dzień szkoli się pod okiem Michała Wrzeszcza. W sztabie szkoleniowym serbskiej kadry jest także przyjmująca naszego zespołu - Jelena Blagojević, która pełni rolę asystenta włoskiego szkoleniowca. 


 

Staż pod okiem jednego z najlepszych trenerów siatkarskich i tygodniowy pobyt w Belgradzie nie byłby możliwy bez zaangażowania naszego Sponsora, firmy Mont-Plast.

- W sporcie ważny jest rozwój, a wspieranie talentów to czysta przyjemność. Maciej bez wątpienia zalicza się do tego grona. Z chęcią zaangażowaliśmy się w ten projekt. Wierzymy, że przyniesie on wiele korzyści dla całej drużyny - powiedział Tomasz Śmietański, właściciel firmy Mont-Plast. 

- Dziękuję firmie Mont Plast, która była sponsorem wyjazdu za możliwość czerpania wiedzy od najlepszych - podkreślił Maciej Biernat


Łódzka firma remontowo-montażowa dołączyła do grona Sponsorów klubu w trakcie minionego sezonu. Mont-Plast działa na rynku od 2001 roku. Początkowo firma zajmowała się stolarką budowlaną, a później w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku rozszerzyła usługi i zaczęła wykonywać także docieplenia budynków, renowację balkonów oraz prace dekarsko-blacharskie. Zachęcamy do odwiedzin strony: https://www.montplast.com.pl/o-firmie 


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni