Już jutro bronimy pozycji lidera!

Autor: Redakcja Budowlani

Już jutro bronimy pozycji lidera!

W ramach piątej kolejki Orlen Ligi Budowlani Łódź podejmą BKS PROFI CREDIT Bielsko – Biała. Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek o godz. 18 w łódzkiej Atlas Arenie. Transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport.

W ramach piątej kolejki Orlen Ligi Budowlani Łódź podejmą BKS PROFI CREDIT Bielsko – Biała. Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek o godz. 18 w łódzkiej Atlas Arenie. Transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport.

Nasze siatkarki ostatni mecz rozegrały w Atlas Arenie, lecz tym razem wystąpiły w roli gości. Po trzysetowym, pełnym emocji boju pokonały ŁKS Łódź 3:0. Podczas Derbów Łodzi w drużynie Budowlanych zagrało wszystko, w szczególności zagrywka i blok sprawiły naszym rywalkom najwięcej problemów. W czterech meczach zdobyliśmy komplet punktów, dzięki czemu objęliśmy pozycję lidera Orlen Ligi. Jednym punktem wyprzedzamy Chemika Police oraz dwoma Impel Wrocław.

Siatkarski z BKS-u mają na swoim koncie już trzy porażki. Przegrały z zespołami z Torunia, Wrocławia oraz Dąbrowy Górniczej. Jedna wygrana i trzy porażki sprawiły, że podopieczne Mariusza Wiktorowicza zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Orlen Ligi.

W poprzednim sezonie, siatkarki Budowlanych i BKS-u Bielsko – Białej stawały naprzeciwko siebie czterokrotnie. Bilans spotkań przemawia na korzyść naszej drużyny, która triumfowała trzykrotnie. W fazie zasadniczej byliśmy świadkami pięciosetowego starcia, które ostatecznie wygrały Budowlane. MVP spotkania została wybrana Ewelina Brzezińska, która po dwóch sezonach w Łodzi, przeniosła się do Bielska – Białej. W zespole BKS-u występuje również Natalia Skrzypkowska, która także reprezentowała nasze barwy przez dwa sezony.

Celem naszych siatkarek będzie zwycięstwo i utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki, w szczególności kibiców Budowlanych Łódź.

Liczymy na Wasze wsparcie!

Bilety na mecz oraz karnety można zakupić w biurze klubu, znajdującym się w Atlas Arenie na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44, w godzinach 9-14 od poniedziałku do piatku oraz godzinę przed meczem w kasie przy wejściu nr 1.

Ceny karnetów:

Karnet ulgowy – 150 zł

Karnet normalny – 200 zł

Złota karta VIP – 500 zł

Bilety:

Ulgowy – 12 zł

Normalny - 20 zł

Przypominamy, że w tym sezonie obowiązuje opłata za parking narzucona przez zarządzających Atlas Areną – 2 zł za godzinę (wjazd od alei Unii Lubelskiej). Media, organizatorzy oraz posiadacze karty VIP są zwolnieni z opłaty za okazaniem dokumentu tożsamości, akredytacji bądź karty VIP (wjazd na parking od ul. Bandurskiego).

Emilia Rybińska

Grafika: Katarzyna Kozłowska 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni