Już w niedzielę Grot Budowlani Łódź rozpoczną zmagania w TauronLidze!

Autor: Redakcja Budowlani

Już w niedzielę Grot Budowlani Łódź rozpoczną zmagania w TauronLidze!

26 września (w niedzielę) o godzinie 14:45 w łódzkiej hali Sport Arena, Grot Budowlani Łódź rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2021/2022. Rywalem łodzianek będzie zespół Joker Świecie.

26 września (w niedzielę) o godzinie 14:45 w łódzkiej hali Sport Arena, Grot Budowlani Łódź rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2021/2022. Rywalem łodzianek będzie zespół Joker Świecie.

Joker Świecie w ubiegłym sezonie debiutował w najwyższych rozgrywkach i ukończył rywalizację na 11. miejscu. Grot Budowlani zakończyli zmagania na miejscu piątym. Jednak bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami wynosi 1:1. Pierwszy mecz łodzianki przegrały 1:3, a rewanżowy wygrały 3:0. Skład drużyny ze Świecia uległ zmianie. Do ekipy Jokera dołączyła między innymi Julia Twardowska, siatkarka dobrze znana kibicom KSB.

- Nie możemy doczekać się inauguracji sezonu. Jesteśmy gotowe do walki na ligowych parkietach. Bardzo cieszymy się, że w niedzielę będziemy mogły rozegrać spotkanie z kibicami na trybunach. Po minionym sezonie, gdzie pandemia wykluczyła ich udział, bardzo nam ich brakowało – powiedziałaJulia Szczurowska.

Skład zespołu Grot Budowlanych Łódź na sezon 2021/2022:

Atakujące: Ana Cleger, Julia Szczurowska

Rozgrywające: Martyna Łazowska, Maja Pelczarska

Środkowe: Weronika Centka, Małgorzata Lisiak, Anna Lewandowska

Przyjmujące: Paulina Damaske, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka, Justyna Kędziora

Libero: Justyna Łysiak, Daria Skomorowska

 

Sztab szkoleniowy Grot Budowlanych Łódź na sezon 2021/2022:

Jakub Głuszak – I trener

Maciej Biernat – asystent trenera

Krystian Pachliński - asystent trenera

Tomasz Grodecki – trener przygotowania motorycznego

Michał Wrzeszcz - statystyk

Rafał Abramczyk – fizjoterapeuta

 

Karnety są dostępne w cenach:

150 zł - karnet normalny

100 zł – karnet ulgowy (50% zniżki przysługuje emerytom, rencistom, uczniom oraz studentom.)

500 zł - karnet VIP (Miejsce w loży VIP. Karnet obejmuje catering oraz parking.)

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze TAURONLigi oraz spotkania w ramach Pucharu Polski.

Dzieci do szóstego roku życia wchodzą za darmo.

Ceny biletów:

25 zł normalny

15 zł ulgowy

Jak kupić?

Karnet oraz bilety można zakupić stacjonarnie, w biurze naszego klubu, w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, od poniedziałku do piątku, w  godzinach od 10:00 do godz. 14:00.

Telefon kontaktowy: 782 997 053

Karnety oraz bilety będzie można również zakupić przed pierwszym meczem ligowym Grot Budowlanych Łódź (przy głównym wejściu).

Płatność tylko gotówką. Brak możliwość zapłacenia kartą. Za utrudnienia przepraszamy.

Ważna informacja dla osób, które zakupiły karnety na sezon 2020/2021.

Z uwagi na to, że w minionym sezonie rozegraliśmy zaledwie dwa mecze z udziałem publiczności (pozostałe spotkania musiały być rozgrywane bez obecności kibiców z uwagi na minimalizowanie zagrożenia zarażeniem koronawirusem) zarząd klubu Grot Budowlani Łódź postanowił, że osoby posiadające karnet na sezon 2020/2021 będą mogły brać udział w tegorocznych spotkaniach okazując zeszłoroczny karnet. Nie mają obowiązku zakupienia nowego.

W związku z minimalizowaniem zagrożenia zarażeniem koronawirusem kibice proszeni są o dostosowanie się do zasad panujących podczas wydarzeń sportowych:

- dezynfekcja rąk,

- prawidłowo założona maseczka (zakrywająca usta oraz nos) podczas przemieszczania się po hali. W momencie zajęcia wyznaczonego miejsca będzie można ją zdjąć,

- miejsca na hali będą tworzyły szachownice. Prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc. Kibice powinni pozostawić pomiędzy sobą jedno krzesełko wolne, tak by zachować dystans społeczny,

- publiczność zobowiązana jest do poruszania się wyłącznie w strefach dla niej przeznaczonych,

- przy wejściu będzie mierzona temperatura ciała. Osoby z temperaturą powyżej 37,5 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone do hali.

Osoby decydujące się na udział w meczu oświadczają, że w ostatnich 14 dniach nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem COVID -19 oraz, że ich stan zdrowia nie wskazuje na zachorowanie. W razie jakichkolwiek symptomów poinformuje o tym organizatora wydarzenia sportowego.

 

Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni