Julia Nowicka - Twarzą Przyszłości!

Autor: Redakcja Budowlani

Julia Nowicka - Twarzą Przyszłości!

Nasza rozgrywająca, Julia Nowicka została wybrana do projektu „Twarz Przyszłości".

Nasza rozgrywająca, Julia Nowicka została wybrana do projektu „Twarz Przyszłości".

 „Twarze Przyszłości" to projekt, w którym znalazły się sylwetki osiemdziesięciu młodych osób, między 20 a 40 rokiem życia, które w znaczący sposób wpływają na oblicze Częstochowy. Do grona wyróżnionych trafiają ludzie związani z tym miastem. Oddając im głos pomysłodawcy projektu chcą pokazać Częstochowę jako żywy i nieustannie rozwijający się na różnych poziomach organizm.

- Częstochowa to dla mnie miejscem, do którego zawsze wracam, żeby odpocząć, spotkać się z najbliższymi. Kiedy jestem w Częstochowie to czuję, że jestem w domu. Po sezonie, kiedy mam więcej czasu żeby nacieszyć się powrotem, robię sentymentalną wycieczkę rowerem. Moje obowiązkowe pozycje to: Promenada Niemiena, Jasna Góra, Aleje. Jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się w gronie Twarzy Przyszłości – powiedziała Julia Nowicka.

Wśród nominowanych do Twarzy Przyszłości znalazło się wiele innych wybitnych postaci. Między innymi malarka Anna Wójcik, raper Sarius, pilot szybowcowy Joanna Pacak czy kierowca wyścigowy Bartłomiej Mirecki. Julia Nowicka jest pierwszą reprezentantką sportu drużynowego i dyscypliny jaką jest siatkówka.

- Cieszymy się, że Julia jest doceniana w swoim regionie. To bardzo ważne by miejsca skąd pochodzimy były dumne ze swoich mieszkańców. Jeśli chodzi o Julkę, to naprawdę mają ku temu powody. Jest to bardzo pracowita, waleczna i utalentowana zawodniczka, o której nie raz usłyszy świat. Zdecydowanie Julka jest „Twarzą Przyszłości". Nie tylko Częstochowy, ale i Grot Budowlanych Łódź – komentuje prezes klubu, Marcin Chudzik.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni