Justyna Łysiak: Jesteśmy gotowe do walki na boisku

Autor: Redakcja Budowlani

Justyna Łysiak: Jesteśmy gotowe do walki na boisku

W poniedziałek, 9 października o 17:30 w Sport Arenie, drużyna prowadzona przez Macieja Biernata zainauguruje nowy sezon. Na początek Grot Budowlane Łódź zmierzą się z Łódzkim Klubem Sportowym w derbach Łodzi.

- Już nie możemy doczekać się pierwszego meczu sezonu. W tym roku zaczynamy meczem derbowym, co na pewno przysporzy dodatkowych emocji. W trakcie okresu przygotowawczego dałyśmy z siebie wszystko i jesteśmy gotowe do walki na boisku. Jestem pewna, że to będzie bardzo ciekawy, wymagający i mam nadzieję owocny sezon. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia na hali! - Justyna Łysiak.

 


 

WYDARZENIE MECZOWE

 

Bilety w cenie 25 zł (bez podziału na normalne i ulgowe) dostępne będą w biurze klubu w godzinach 10:00-14:00 oraz w dniu meczu w kasie przy wejściu głównym od 16:30.

Bilety dla kibiców ŁKS (trybuna A) będą dystrybuowane przez ŁKS Commercecon Łódź. 

Na derby, których organizatorem są Grot Budowlani Łódź obowiązują także kartnety. 

150 zł – karnet ulgowy (Karnet ulgowy przysługuje uczniom, emerytom oraz rencistom.)

250 zł - karnet normalny

Jak kupić?

Karnety można zakupić przed każdym meczem w kasie przy wejściu głównym, online KupBilet.pl oraz stacjonarnie, w biurze naszego klubu, w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do godz. 14:00.

Dzieci do szóstego roku życia wchodzą za darmo.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni