Justyna Łysiak zostaje w Grot Budowlanych Łódź

Autor: Redakcja Budowlani

Justyna Łysiak zostaje w Grot Budowlanych Łódź

To będzie czwarty sezon grającej na pozycji libero Justyny Łysiak w niebiesko-biało-czerwonych barwach.

Po raz kolejny Justyna udowodniła, że jest w topie najlepszych przyjmujących i broniących naszej ligi. Przez cały sezon była w drużynie liderką defensywy. W każdym ze spotkań, nawet tych najbardziej wymagających trzymała wysoki poziom, co przełożyło się na wynik w klasyfikacji najlepszych przyjmujących w TAURON Lidze w sezonie 2023/24, w którym zajęła drugie miejsce.

- Bardzo się cieszę, że na kolejny rok zostaje w Budowlanych. Granie tutaj to ciągła możliwość rozwoju oraz okazja do rywalizacji o najwyższe cele zarówno w Polsce, jak i w pucharach. Myślę, że nikogo nie zdziwię jeśli powiem, ze Łódź stała się moim drugim domem. Szykuje się bardzo ciekawy sezon, którego już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia w Sport Arenie! – skomentowała Justyna Łysiak, libero Grot Budowlanych.

- Justyna stanowi trzon zespołu i bardzo się cieszę, że udało się ją zatrzymać na dłużej w Grot Budowlanych. Obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry i trzymam za nią kciuki bo uważam, że zasługuje na to aby stać się również mocnym punktem w reprezentacji Polski – powiedział Marcin Chudzik, prezes klubu.
 

Bobas – cieszymy się, że zostajesz w #BudowlaniToMy!

 


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni