Justyna, dziękujemy!

Autor: Redakcja Budowlani

Justyna, dziękujemy!

Justyna Kędziora żegna się z Grot Budowlanymi Łódź. 

W naszym klubie spędziła razem pięć sezonów. W niebiesko-biało-czerwonych barwach zadebiutowała w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce oraz w Lidze Mistrzyń. Wraz z Grot Budowlanymi zdobyła wicemistrzostwo Polski, dwa brązowe medale mistrzostw Polski, Puchar Polski 2018 oraz dwa Superpuchary Polski (w 2017 i 2018) i Superpuchar PLS 2015-2020. Justyna jest ośmiokrotną mistrzynią województwa łódzkiego. (Trójki, czwórki, 2 x młodziczki, 2 x kadetki i 2 x juniorki. Wszystko wraz z klubem partnerskim Lider Konstantynów Łódzki i Budowlanymi Łódź).

- Ciężko rozstać się po tylu latach wspólnych przeżyć i emocji ale jednak nadszedł czas na nowe. Chciałabym bardzo podziękować za te wszystkie pełne wzlotów i upadków sezony, które dzięki Wam kibicom, dziewczynom, sztabowi oraz pracownikom klubu były pięknym czasem w moim życiu. Budowlane na zawsze zostaną w moim sercu - mówi Justyna Kędziora. 

- Justyna jest wychowanką naszego klubu. Występowała w drużynach młodzieżowych i seniorskiej. Dziękuję za reprezentowanie barw Grot Budowlanych przez pięć sezonów i życzę powodzenia w dalszej karierze. Znając życie Justyna jeszcze zagra w niebiesko-biało-czerwonych barwach - mówi prezes klubu, Marcin Chudzik. 

Justyna, powodzenia na siatkarskim szlaku!


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni