Jutro zagramy o półfinał Pucharu Polski

Autor: Redakcja Budowlani

Jutro zagramy o półfinał Pucharu Polski

Już jutro zagramy w ćwierćfinale Pucharu Polski. W łódzkiej Atlas Arenie zmierzymy się z drużyną Polski Cukier Muszynianka. Początek spotkania o godzinie 18.

Już jutro zagramy w ćwierćfinale Pucharu Polski. W łódzkiej Atlas Arenie zmierzymy się z drużyną Polski Cukier Muszynianka. Początek spotkania o godzinie 18.

Dokładnie 7 lat temu walczyliśmy w finale Pucharu Polski z ówczesną Muszynianką Fakro Muszyną. Mecz zakończył się zwycięstwem 3:1 Organiki Budowlanych Łódź. Wtedy w naszych szeregach występowały m.in. Karolina Kosek, Katarzyna Bryda, Katarzyna Zaroślińska, Katarzyna Ciesielska, a kapitanem była Małgorzata Niemczyk. Barwy Muszynianki reprezentowała obecna środkowa i kapitan Grot Budowlanych Łódź, Sylwia Pycia.

Zwycięzca pojedynku zagra w półfinale Pucharu Polski z wygranym pary Impel Wrocław – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Turniej finałowy Pucharu Polski wystartuje już w sobotę, 4-go lutego, a następnego dnia poznamy tryumfatora rozgrywek. Mecze będą rozgrywane w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Trofeum będzie bronić drużyna Chamika Police, z którym przegraliśmy w półfinale turnieju.

Bilety na mecz można zakupić w biurze klubu, znajdującym się w Atlas Arenie na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44, w godzinach 9-14 od poniedziałku do piątku oraz godzinę przed meczem w kasie przy wejściu nr 1.

Bilety:

Ulgowy – 12 zł

Normalny - 20 zł

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. Roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji. Dzieci do lat 7. wchodzą za darmo.

Przypominamy, że w tym sezonie obowiązuje opłata za parking narzucona przez zarządzających Atlas Areną – 2 zł za godzinę (wjazd od alei Unii Lubelskiej). Media, organizatorzy oraz posiadacze karty VIP są zwolnieni z opłaty za okazaniem dokumentu tożsamości, akredytacji bądź karty VIP (wjazd na parking od ul. Bandurskiego).

Liczymy na Wasze wsparcie!

 

Emilia Rybińska

Grafika Katarzyna Kozłowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni