Kinga Różyńska dalej w Grot Budowlanych Łódź!

Autor: Redakcja Budowlani

Kinga Różyńska dalej w Grot Budowlanych Łódź!

Grająca na pozycji środkowej Kinga Różyńska będzie reprezentować niebiesko-biało-czerwone w sezonie 2024/25.

Kinga dołączyła do Grot Budowlanych Łódź przed startem sezonu 2023/24. Jest wychowanką KS Pałacu Bydgoszcz, w którym występowała przez sześć sezonów. Na swoim koncie ma  3 medale Mistrzostw Polski Juniorek - 1 brązowy i 2 srebrne oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetek i przede wszystkim złoto zdobyte na Mistrzostwach Polski U-23. Kinga grała także w młodzieżowej reprezentacji kraju, z którą zajęła 6. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorek.

- Bardzo się cieszę, że mam możliwość kontynuować moją przygodę w Łodzi.Z niecierpliwością czekam na wszystkie wyzwania, jakie przyniesie przyszły sezon. Wierzę, że możemy osiągnąć więcej niż w minionym sezonie. Do zobaczenia na hali - mówi Kinga Różyńska, środkowa  Grot Budowlanych Łódź.

- Kinga pokazała się z bardzo dobrej strony w minionym sezonie. Wywalczyła miejsce w pierwszej "6" i stworzyła fajny duet z Małgorzatą Lisiak. Cieszę się, że zostaje z nami na dłużej. To zawodniczka, która dalej powinna się rozwijać i iść do przodu - powiedział Marcin Chudzik, prezes klubu.


 

Kinia gra dalej w #BudowlaniToMy!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni